10 sonuçtan 1 - 10 arası sonuçlar

Varsayılan Pc'yi Biri Yönetiyor

Selam arkadaşlar az önce bir arkadaşım aradı onun bir arkadaşının bilgisayarına trojenmi keylogermi ne atılmış ise bilmiyorum ama bilgisayarı açar açmaz bir kişi tarafından bilgisayar yönetiliyormuş ve kendisi hiçbir işlem yapamıyormuş.Mouse oynuyormus ve işlem yapıyormuş.Ben format atmasını söyledim sorunun çözülmesi için başka bir yöntem varmı acaba format atmadan.

acaba teamwiever ımı yoladı keylogerle zor ha radmin gibi bir programın servereın yolamıştır baksın görev yöneticisinde farklı birşey varmı çalışan inteneti kaprsın

uzak masaüstünü kapatıp modemi resetlesin
    bilgisayarım sağ tıkla özellikler diyeceksin ve oradaki tik işaretlerini kaldıracaksın

Arkadaşlar hiç kimseden bişey almamiş ve kendisi hiçbir işlem yapamıyor mouseye bile hakim olamıyor

Ok söylerim denesin Teşekkürler

444 0 375 arasın ve internet hattı kimin üstüneyse o kişi konuşup geçici süre devre bıraksın

Alıntı Orijinalini Gönderen: ByDosT Mesajı Görüntüle
    Arkadaşlar hiç kimseden bişey almamiş ve kendisi hiçbir işlem yapamıyor mouseye bile hakim olamıyor
    Olmaz öyle şey.!
    Mutlaka bir dosya almıştır. Üstelik pc yi açar açmaz öyle yönetme falan olmaz, karşı taraf hazır kıta pc başındamı bekliyor ki hemen pc yi yönetsin. Dahası yediği dosya ne olursa olsun eğer karşı taraf kasıtlı olarak onunla oynamıyorsa yaptığı işlemleri (mouse hareketleri gibi) pc sahibinin izlemesi normal değil. İşini gören adam arkaplanda çalışır pc ye tamamen hükmetmez. Mutlaka uzak bağlantı programları ile bağlanmıştır pc ye, o da buna izin vermiştir.

Net bağlantısını da 4440375 den kapatmasına gerek yok, sorununu çözene kadar pek ala modemi kapatabilir.

bence masuseden kaynaklanan bilri ben cafelerde çok yaşıyorum fareyi bırak kendi kendine gidiyor

9. Varsayılan

arkadaşım arkadasına söyle ilk önce modemini resetlesin tekrar kursun birde bilgisayarım sag tık yönet+hizmetler ve uygulamalar+hizmetler oradan ilk önce telnet i devre dışı bıraksın + sonra uzaktan kayıt defterinide devre dışı yapsın. dahada bişey olmaz.. kralıda gelse giremez daha pc ye ..

sephirothh Misafir

başlat-çalıştır-gpedit.msc-enter yaptıktan sonra bak bakalım yönetici grubunda sadece senin adın mı var eğer başka isimlerde varsa tekrar yapılandır.. kolay gelsinn

Benzer Başlıklar

1. Biri ADsl
    gerald tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 9
    Son Mesaj: 28.01.2010, 12:44
  2. Iki Bilgisayarim var biri diz ustu biri masa ustu nasil ikisiyle internete ayni anda
    YENER11 tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 09.09.2008, 15:16
  3. Biri Açıklayabilir mi?
    CrazyShark tarafından Oyunlar forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 21.12.2007, 03:08
  4. cd ler hiç biri çalışmıoo
    mert_077 tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 6
    Son Mesaj: 29.06.2007, 16:10

Gönderim İzinleri