Sayfa 1 / 3 123 SonSon
24 sonuçtan 1 - 10 arası sonuçlar

Varsayılan harici hard disk çalışmıyor

merhaba. 500 gb philips harici hard diskimi laptopdan ve masaüstü bilgisayarımdan çalıştıramıyorum. bilgisayar hard diski görüyor ancak hard diski tıklayınca h:erişilemiyor parametre hatalı diyor. hiç bir türlü hard disk in içine giremiyorum. lütfen acil yardım edin...

2. Varsayılan

oo secin hdd de büyük ihtimal virus var

nası anlayabilirsin virus olduğunu..

bkz : hdd yi taktıgında f: diyelim geliyor 2. işlem

Bilgisayarıma gir adres satırına F:\ yaz eğer dosya içerisine girdiysen virus var demektir.

içindeki dosyaları bilgisayarına yedekle.

sonra antivirus ile tara tarat gerisi senin hayal dünyana kalmış

norton virüs programım var ama hd i tarattıramıyorum bile. bilgisayar gördüğü hd ile hiçbir işlem yapamıyor. sağ tıklayıp özellikler kısmına girdiğimde bile kullanılan ve boş alan grafikleri 0 bayt gösteriyor.

ne tavsiye edersiniz?

4. Varsayılan

dediğimi denedinizmi ?_

evet ama erişilemiyor , parametre hatalı uyarısı veriyor. herhangi bir işlem yapamıyorum

6. Varsayılan

önemli bir belgeniz yoksa sağtıklayıp biçimlendirmenizi öneririm o da olamzsa başka bir yorumu bekleyelim

malesef içindeki belgeler çok önemli. bilgisayarın görüp de ekranda sadece yerel disk olarak göstermesi çok ilginç. daha önceden hard disk i okuduğunda 'philips hd' yazardı. yaklaşık olarak 450 gb bilgi var acaba aşırı dolu olmasından mı kaynaklanıyor.

ayrıca garantisi de kalmadı.

merhabalar bende wd marka harici haddisk var ve benimde buna benzer sorunum oldu. birkaçgün önce bozuldu pc de takılı oldugu gösteriyor ama hiçbir şekilde ona ulaşamıyorum ne yapmalıyım yardımcı olursanız çok ii olur teşekkür ederimm

Alıntı Orijinalini Gönderen: Blacksea17 Mesajı Görüntüle
    oo secin hdd de büyük ihtimal virus var

nası anlayabilirsin virus olduğunu..

bkz : hdd yi taktıgında f: diyelim geliyor 2. işlem

Bilgisayarıma gir adres satırına F:\ yaz eğer dosya içerisine girdiysen virus var demektir.

içindeki dosyaları bilgisayarına yedekle.

sonra antivirus ile tara tarat gerisi senin hayal dünyana kalmış

merhabalar bende wd marka harici haddisk var ve benimde buna benzer sorunum oldu. birkaçgün önce bozuldu pc de takılı oldugu gösteriyor ama hiçbir şekilde ona ulaşamıyorum ne yapmalıyım yardımcı olursanız çok ii olur teşekkür ederimm

10. Varsayılan

Arkadadaşlar Hard Disklerinizin içindeki bilgilerin artık kurtaramazsınız.Bence Boşuna Uğraşmayın.Çünkü Eğer parametre Hatası veriyor ise bir daha Hard Diskin içine Girilmez.Ancak o Hard Diski Biçimlendirmeniz Gerekir.

Benzer Başlıklar

1. Usb harici hard disk
    surikata tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 6
    Son Mesaj: 03.01.2009, 15:09
  2. harici hard disk
    kdr1965 tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 23.10.2006, 09:30
  3. onerdiginiz harici hard disk?
    emraydn12 tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 3