6 sonuçtan 1 - 6 arası sonuçlar
  1. Varsayılan Arkadaslar orıte pmp 500 hakkında yardıma ihtiyacım war

ARKADASLAR ORITE PMP 500 KULLANIYORUM KARSILASTIGIM SORUNLARIN ARDI ARKASI KESILMEDI YARDIMA IHTIYACIM WAR..

CIHAZI COGU ZAMAN FLAS BELLEK NIYETINE KULLANDIGIMDAN OLSA GEREK ICERISINDE PHOTOSHOP'LU RESIMLER WARDI ,BU RESIMLERDEN BIRINI CIHAZIN ILK ACILMMA ANINDA GORUNMESI ICIN AYARLADIM AMA SANIRIM KAPASITESI YETMEMIS OLACAK BIR KILITLENME PROBLEMI YASADIM. UZUN BI SURE BEKLEDIM AMA SON CARE OLARAK RESET BUTONUNDAN RESETLEDIM FAKAT SIMDI CIHAZIN CALISMA ANINDA YANAN ( SAĞ ALT KOSEDEKI YESIL) ISIK YANSA DA EKRANDA GORUNTU YOK.. BI FIKRI OLAN WAR MI ?

İRTİBATA GECECEK ARKADASLARA SIMDIDEN TESEKKUR EDERM speeedy_pepe@hotmail.com

reset bu tarz cihazlar için önemli bir işlem ama umarım kalıcı bi hasar vermemiştir ekrana görüntü gelmemesi benim kafamı karıştırdı.içinde eğer hafıza kartı felan varsa çıkartıp açmayı denedinizmi muhtemelen ekrana görüntü gelmemesinin nedeni o resim dosyasını açmaya çalışıyor olması olabilir dosya hasarlıysa da kilitleniyordur hafıza kartı felan varsa bi çıkartın hocam...

3. Varsayılan ...:S

suan harıcı hafıza kartı takılı degıl bende aynı olaydan suphelenıyordum zaten.fakan aynı resım dosyasını daha once de defalarca actıgmı hatırlıyorum fakat reset yuzunden dosya hasar gormusse hala cozumlemeye calıstıgnı dusunuyorum ..
    cıhazı kapatıp pc e baglıım ddm fakat usb baglantısı kapalıyken kurulamadıgı ıcın cıhaz otomatık olarak kendını acması gerekıyor bu sekıldede bı sonuc alamadım hıc bır sekılde acamıyorum;:S baska ne yapabılırım onu da bılmıyorum :S

valla bu çabadan sonra servis yolu gözüküo gibi garntisi varmıydı? açması gerekirken kendini açmıyosa bellki bi sorn var ve bu yol göstermeyle olavak bi iş değil uzmanlarına bırakmalı

5. Varsayılan brz kmk olck ama

wala ne dıım bunun ustune bılmıorm daha once usb ıle ılgılı bı problem wardı serwıste cosemedıler tamırı yapılms gbı gerı werdıler ama bıse degısmemıstı kızdım we garantı belkelerını flan yırttm..
    snra bn tamır ettm de bu sorun cok muamma bısı nerden baksam tutarsz gelıo ..

Varsayılan Orite PMP 500 Şarj Cihazı İle İlgili Yardım Lütfen

Arkadaşlar merhaba

Bende Orite pmp 500 mp4 çalar var ama şarj cihazını kaybettim Malesef ve şarj cihazının kaç volt olduğunuda unuttum bana yardımcı olurmusunuz ve şarj cihazını nerden alabileceğim hakkında.

Şimdiden Teşekkürler.

Benzer Başlıklar

1. Arkadaslar codec hakkında yardıma ihtiyacım var
    ravenge tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 4
    Son Mesaj: 21.07.2011, 16:11
  2. Photoshop hakkında yardıma ihtiyacım var =)
    numanb tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 15
    Son Mesaj: 14.12.2008, 00:51
  3. Yazı stilleri ve fontlar hakkında yardıma ihtiyacım var.
    YAPBDNP tarafından Web ve Grafik Tasarımı forumunda
    Yanıt: 4
    Son Mesaj: 21.02.2008, 08:09
  4. arkadaslar yardıma ihtiyacım var orite RN3000
    hero_tr tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 9
    Son Mesaj: 22.02.2007, 16:58
  5. arkadaslar acil yardıma ihtiyacım var.
    oslish tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 30.05.2006, 19:50

Gönderim İzinleri

• Yeni başlık açamazsınız
  • Yanıt yazamazsınız
  • Eklenti gönderemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •