Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234
39 sonuçtan 31 - 39 arası sonuçlar
    Katılım Tarihi
    2009
    Yer
    ROSWELL

samsung java özürlü nokia veya sony-ericsson daha iyi...

2. Varsayılan

nokia 5320 xpressmusic derim 3G side war

Geçen gördüm bu markette 200 tlye iphone gibi telefon tabi ne kadar kalitelidir bilemem ama bi bak bu marketin iletişim linkihttp://www.cagrihipermarket.com/magaza.aspx

Buda telefonun telefon olan katoloğa tıklaman yeterli

http://www.cagrihipermarket.com/inso...d=39&pageno=3#

4. Varsayılan

3gs kullanıyorum arkadaşlar harika bir deneyim. İşim gereği sürekli sosyal medya araçları kullanıyorum friendfeed, twitter facebook vs. Ve kesinlikle tavsiye ederim.

Katılım Tarihi
    2009
    Yer
    ROSWELL

Exclamation

Alıntı Orijinalini Gönderen: erenalpkaran Mesajı Görüntüle
    3gs kullanıyorum arkadaşlar harika bir deneyim. İşim gereği sürekli sosyal medya araçları kullanıyorum friendfeed, twitter facebook vs. Ve kesinlikle tavsiye ederim.
    o tuğlanın sars değeri 1.25w/kg olması ileride sana kanser olarak geri dönebilir... Nokia 5220 minimum seçim Nokia 5800 daha iyi olabilir...

Katılım Tarihi
    2004
    Yer
    Istanbul

Alıntı Orijinalini Gönderen: TERMINATOR2000 Mesajı Görüntüle
    o tuğlanın sars değeri 1.25w/kg olması ileride sana kanser olarak geri dönebilir... Nokia 5220 minimum seçim Nokia 5800 daha iyi olabilir...
    İstersen bırakta kmini ne olacağına başına ne gelebileceğine biz karar vermeyelim.Hem burası geniş bir forum çoğu kişide ve ya yakınlarında o tür bir hastalık olabilir.Bu yüzden gereksiz yere her başlık altına yazmaman daha iyi olur şu tarz mesajlarını.İster tuğla de ister odun.Satış rakamları pazar payı herşeyi ortada.Evet Apple milyonlarca Odun 3Gs sattı 2 ayda.O da pazarlama başarısıdır.

Kolay gelsin.

7. Varsayılan

Konu açılalı baya olmuş ancak halen okunduğu için yeni telefon alacaklara kendi görüşlerimi ve tavsiyemi aktarmak istiyorum.

Öncelikle telefonun hangi özelliklerini yoğun olarak kullanacaksanız ona göre bir telefon almanızı tavsiye ederim. Yok özellikleri detaylı olarak çok fazla sizi ilgilendirmiyorsa, sadece hoş dursun güzel görünsün karizma olsun falan diyorsanız o zaman gözünüze güzel gelen cebinize uygun gelen bir nokia yada samsung alırsınız olur biter.

Benim tavsiyem ise harika özellikleriyle Nokia N79:

http://www.nokia.com.tr/cep-telefonl...ller/nokia-n79

Ben 3 hafta önce aldım (600 e aldım) Nokia sitesinde klasik telefonlar (kapaksız ve normal tuşlu) içerisinde özellik seçme sihirbazındaki tüm özellikleri seçtiğinizde geriye kalan tek Nokia telefon N79.

Görünüşü de oldukça şık ve dışardan bakılınca çokta özellikli bir telefon gibi görünmüyor. Hırsızlara karşı, nazarcılara karşı ve birde ooo kaça aldın bunu wawww falan gibi tepkilerden korunmak için birebir ) Ben bu tip tepkilere sinir olurumda.

Son olarak Nokia N79 un özelliklerini yazayım.

3G >>> 3.6 Mbps ye kadar yani HSDPA.

Wireless >>> Wireless çok başarılı, wireless modemleri rahatlıkla buluyor ve şifresini girdiğinizde 3G ye gerek kalmadan wireless modem üzerinden internete girmiş oluyorsunuz. Evinizde cepten bişeye girmeniz gerektiğinde çok kullanışlı oluyor.

Push E-Mail >>> Push e-mail özelliği telefonunuzda ayarladığınız e-mail hesaplarınıza yeni bir mail geldiğinde anında size uyarı gelmesini sağlayan çok kullanışlı bir özellik.

Dahili Modem >>> Dahili modem sayesinde 3G kullanarak PC üzerinden 1 ile 3 Mbps arasındaki hızlarda internete erişebilirsiniz. (Tabiki bu durumda AVEA, Vodafone, ya da Turkcell ücretlendirme yapacaktır dahil olduğunuz 3G tarifesine göre)

GPS >>> Kendi GPS'i aktive edilince 3 ay için ücretsiz sesli yol tarifi desteği veriyor, 3 aydan sonrada kullanılabiliyor ancak sesli anlatım olmuyor sadece ki bence çok ta önemli değil bi zahmet ekrana bakarsınız, bunun dışında isterseniz Garmin yükleyin, isterseniz Google maps uygulamasını (Google Earth cebinizde olur bu sayede hem harita görümüyle hemde uydu ve sokak görünümüyle- not sokak görünümü Türkiye için sanırım henüz yok)

Hafıza Kartı >>> MicroSD 4GB telefona takılı halde geliyor. 8GB a artırabilirsiniz. Telefon kart üzerinde birşey çalıştırırken gayet hızlı herhangi bir takılma yapmıyor.

Kamera >>> 5 Megapixel kamerası var, gündüz fotoğraf kalitesi çok iyi. Işık yetersiz olduğunda tabiki kalite düşer ancak bence kamerası cep telefonu için gayet iyi. Video görüntüsü de gayet iyi.

Ekran >>> 320x240 ebatında 16 M renk derinliği ile çok güzel bir ekranı var, ekran sensörü var ekran yatay ve dikey konumlanabiliyor isterseniz kapatabiliyorsunuz tabi sensörü.

Ve daha birçok özellik.. yukarda verdiğim sayfadan detaylı olarak özelliklerini incelemenizi tavsiye ederim.

Şu sıralar fiyatı 550-600 arası olabilir zannediyorum.
    En son chaturanga tarafından düzenlenmiştir: 13.10.2009 15:20

Talking

n79 aldım süper yaw.nese tavsiye ederim konu kilit+çöp bb.
    SeN Ne YaP BiLiYoMuSuN BiR ÇeMbEr çİZ iÇiNe GiR kEnDİ çApInDa EğLeN... need for speed undercover ve need for speed shifthttp://www.arabaresimlerim.net/data/...yron-motor.jpg SİSTEMİM İŞLEMCİ:intel core 2 quad 2.66 ghz işlemci. EKRAN KARTI:1024 mb paylaşımlı 512 mb paylaşımsız ati hd 4650 ekran kartı RAM:4 gb ddr2 ram İŞLEMCİ:windows vista home premium.

Şimdiye kadar yapılan yorumları okudumda tek olumlu seçim n79 muş. Benim sana tavsiyem 500 Tl ye alabileceklerin Samsung Star s233 Wifi + Nokia 5530 Express Music + Nokia 5800 Express Music Hepside 3' Ekran ve dokunmatik .
    Samsung star wifi 400 ile 450 arasında değişiyo Al bunu. Olay bitmiştir..
    ''TÜRKLÜK KANIMIZ İSLAM CANIMIZ''!!

by KaRaZeYbEk

Benzer Başlıklar

1. Hangi Cep Telefonu daha iyi?
    osifa tarafından Mobil Aygıtlar forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 05.10.2006, 18:07
  2. Hangi cep telefonu?
    Tsubasa tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 16.11.2004, 17:53
  3. hangi cep telefonu