5 sonuçtan 1 - 5 arası sonuçlar

Unhappy Vist Starter'i Xp Sp 2 yapma!!Nolurr CEVAPPPP

Arkadaşlar ben pc yi alırken Vista olarak aldım .Ama sistem hiç bir oyunu kabul etmeyince Xp ye çevirmeye karar verdim.Ama bir türlü çeviremedim.Normal xp kurar gibi kurmayı denedim olmadı.Format atıp kuruyım dedim yine olmadı.Format atmaya çalışırken ilk başta INF dosyası txtsetup.sif dosyası eksik dedi.Orda takıldı.Sonra Exper kurtarma cd siyle vistayı tekrar kurmayı çalıştım.Gine olmadı.Yine ayın hatayı verdi.Nolur Bİ cvp yazın Nolrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bu soru çok önce sorulmuş ama ilerde başka arkadaşaların faydalanacağını düşünerek yanıtlamak istiyorum..

Bilgisayarınızı aldınız ve lanet olası bir işletim sitemi ile yani vista starter ile yüklü geldi hiç bir şekilde memnun olmadığınız için xp ye çevireceksiniz çözüm kolay...

Öncelikle vista boot menusu gelişmiş olduğu için xp boot tanımaz xp yükleme bir yere kadar gelir ama bilgisayarda harddisk olmadığını söyler ve buna benzer yüzlerce sorun tek yapacağınız sata harddiskinizin raid driveini bulup cd ye entegre etmek yada raid driverli bir xp bulmak veya indirmek sonra bildiğimiz gibi xp yi kullanabiliriz.. birde değerli arkadaşlarım vista tam bir fiyasko özellikle vista starter kullanmamaya özen gösterin bir sürü sorunlar çıkartıyor
    ஐ๑ уαşαмαуı вєηιм кα∂αя вιℓмιуσяѕυη๑ஐ

Katılım Tarihi
    2007

txtsetup.sif eksik diyorsa cdde var sorun çizik falan varmı?

hata raporu tam olarak bu galiba ?
    ''INF dosyası txtsetup.sif bozuk yada eksik, durum 4096 kurdan çıkmak için bir tuşa basın''
    gibi bir hata alıyorsan eğer öncelikle txtsetup.sif r bu dosyanın içinde kurulumda yapılacak dosyaların listesi yer alıyor.. büyük ihtimal elindeki cd ile oynanmış bazı dosyalar silinmiş i386 klasörünün içerisinde txtsetup.org gibi uzantılı dosyayı silersen sorun hallur eğer düzelmezse yeni bir cd temin etmeni öneririm
    ஐ๑ уαşαмαуı вєηιм кα∂αя вιℓмιуσяѕυη๑ஐ

arkadaşım vista starterden vaz geçmelisin bu tamam ama başlıkta yazdığın gibi sp 2 kurma bence bir çok sorunu var bence sen vistayı sil sonra boottan xpyi kur . xp sp 1 yada 3 kur tavsiye ederikm . sp 2 nini çok sorunu var

Benzer Başlıklar

1. Vista Starter...
    The_Secret tarafından Windows Vista forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 22.07.2008, 22:46
  2. Vista Starter
    tseref tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 7
    Son Mesaj: 09.02.2008, 03:09
  3. windows xp starter edition
    HACKER882 tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 10