Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
15 sonuçtan 11 - 15 arası sonuçlar

5800 alabilirsin 1 aydir kullaniyorum bazi bug lar var ama zamanla güncellenip düzeltiliyor sana eksik yanlarini söliyim

3.2 mp kamarasi pek iyi değil

mesaj yazarken yavaşlamalar var

nadirde olsa ekran rengi gri olup 3-4 saniye sonra kendine geliyor

daha yazilacak baya bişi var ama güncellemeler ile düzeliyor...

artilarida var ses kalitesi cidden güzel hem kulaklıkta hemde hoparlörde hemde önde kamarasinin olmasi 3g açisindan avantaj wifi konusunda hizli çok kötü değil ama geliştirilebilir sensörlü oyunlar ve menüsü hoş az kurcalarsan çok güzel efektler kurabiliyorsun telefona pil bana müzik internet azda olsa dinliyorum ve giriyorum 3.5 4 gün gidiyor fena değil ama dediğim gibi bug lar var...

2. Varsayılan

benimde hayalim ilkbaşta iphone du fakat son zamanlarda baktımki herkesde iphone olmaya başladı özelligini yitirdi. işte iki hafta evvel reklamlarda gördüm samsung starı tasarımı hoşuma gittii diger telefonlardan daha farklı geldi gittim inceledim ve o fiyata alınabilcek en güsel telefon olduguna karar verdim ve 1 haftadır artık samsung star kullanıcısıyım menüsü olsun uygulamaları olsun ,fotograf kalitesi olsun, tasarımı olsun, inan iphoneden daha kullanışlı ve daha iyi fotograf özellikleri var.üstelikte fiyatı iphoneden baya ucuz kesinlikle almanı tavsiye ederim ben cok memnunum.

Ben kullanıyorum şuan samsung star. Kesinlikle tavsiye ederim. Dokunmatik olmasına rağmen ben problem yaşamadım. ayrıca hafif ve ince bir telefon.

Kolay kullanımı var. Ana ekranın sol tarafında kolay kullanım tuşları oluşturabiliyosunuz. Ayrıca 3,2 kamerası var buda fena değil. Gece çekimi dışında gayet iyi çekiyor. Müzik dinleme olayı güzel. Ses problemi yok. mesaj koay yazabiliyosunuz ilk etapta zor gelebiliyo dokunmatik olduğu için ama telefonu yan çevirdiğiniz de ekranda dönüyo ve klavye şeklinde harfler çıktığında yazım kolaylaşıyor. Tavsiye ederim...

Katılım Tarihi
    2005
    Yer
    İNTEL den

samsung star fm kayıt yok kamera da otomatik netleme yok bunun yerine başka bir samsung al üst versiyonlardan ya da samsung star wifi al ama diğer özellikleri starla aynı

Benzer Başlıklar

1. star download
    ersiniksar tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 6
    Son Mesaj: 23.09.2006, 13:21
  2. skytürk ve star tv
    gerald tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 9
    Son Mesaj: 06.09.2006, 18:23
  3. sky star tv kartı
    LibertA tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 2