Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
22 sonuçtan 11 - 20 arası sonuçlar

Windows 98 bizi bile tanımıyor artık unuttu herşeyi. Artık biz de onu unutalım. Bakın Xp var, Vista var diyeceğim ama yok o yok sonra bakın yeni Windows 7 çıktı.

AriSoft Misafir

Alıntı Orijinalini Gönderen: msgstr Mesajı Görüntüle
    Windows 98 bizi bile tanımıyor artık unuttu herşeyi. Artık biz de onu unutalım. Bakın Xp var, Vista var diyeceğim ama yok o yok sonra bakın yeni Windows 7 çıktı.
    Windows vistayı kaç ay kullandın ya da denedin mi hiç?

Alıntı Orijinalini Gönderen: saidcakir43 Mesajı Görüntüle
    Windows vistayı kaç ay kullandın ya da denedin mi hiç?
    Windows Vistayı sistemim kuvvetli oluğu için Eylül 2007den beri kullanıyordum, taki Windows 7 çıkana kadar. Diğer bilgisayarımda ise Windows XP Professional kullanıyordum. Vista yüklü olana 64bit Windows 7 Ultimate kurdum. Diğer bilgisayarım hala XP

Windows Vista gereksiz yere sistem kaynaklarını fazlasıyla kullandığından pek tercih edilmedi ve Microsoft için bir fisaykoya sebep oldu bu yüzden Windows 7nin çıkarılmasına hız verildi ve iki sene sonra işletim sistemi çıktı. Tıpkı Windows Me gibi bir fisaykodur Windows Vista.
    En son msgstr tarafından düzenlenmiştir: 20.12.2009 04:06

AriSoft Misafir

Alıntı Orijinalini Gönderen: msgstr Mesajı Görüntüle
    Windows Vistayı sistemim kuvvetli oluğu için Eylül 2007den beri kullanıyordum, taki Windows 7 çıkana kadar. Diğer bilgisayarımda ise Windows XP Professional kullanıyordum. Vista yüklü olana 64bit Windows 7 Ultimate kurdum. Diğer bilgisayarım hala XP

Windows Vista gereksiz yere sistem kaynaklarını fazlasıyla kullandığından pek tercih edilmedi ve Microsoft için bir fisaykoya sebep oldu bu yüzden Windows 7nin çıkarılmasına hız verildi ve iki sene sonra işletim sistemi çıktı. Tıpkı Windows Me gibi bir fisaykodur Windows Vista.
    Sorun şurda microsoft, windows 7 ve windows xp de daha az güvenliğe önem vermiş windows vista da tam tersi güvenliğe daha çok önem verilmiş ben vistayı hala bırakmadım yavaşlık da yok sistemimde ne format atma derdim var ne de hız derdim.

Alıntı Orijinalini Gönderen: saidcakir43 Mesajı Görüntüle
    Sorun şurda microsoft, windows 7 ve windows xp de daha az güvenliğe önem vermiş windows vista da tam tersi güvenliğe daha çok önem verilmiş ben vistayı hala bırakmadım yavaşlık da yok sistemimde ne format atma derdim var ne de hız derdim.
    Eğer sistemin kasmıyorsa silmene gerek yok zaten Vistayla Seven aynıdır altyapı olarak.

Katılım Tarihi
    2008
    Yer
    Teknik Servis

En iyisi windows 7 kur bütün driverlarınıda tanır ama belki biraz ağır çalışabilir vista capable yazıyorsa

Windows 7 Starter veya Home Basic kur hiç birşey olmaz XP gibi çalışır.

Exclamation

Windows 7den sonraki değil ondan sonraki işletim sisteminin adı Windows olmayacak ve Klavye - Fare kalkacak. Wİndows esas bu işletim sistemini yapmaya çalışıyor. Bu gördüklerimiz birer ara sürüm.

9. Varsayılan

linux kurmaya korkmamın nedeni 2'ye bölünmüş olan harddiskimin D: kısmında önemli bilgilerin olması ve onları kaybetmekten korkmam...

neden windows 98 yükleme bence windows7 yükle 8 le pek birşey yapamazsın başta oyun oynayamazsın

Benzer Başlıklar

1. xp ye windows yaması kurmak
    mami24 tarafından Windows XP forumunda
    Yanıt: 12
    Son Mesaj: 02.05.2011, 14:08
  2. Windows Server 2003 ile ağ kurmak
    badboy_xD tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 7
    Son Mesaj: 08.03.2009, 19:25
  3. windows xp yi usb den kurmak!!!!
    rundll tarafından Windows XP forumunda
    Yanıt: 0