4 sonuçtan 1 - 4 arası sonuçlar

Unhappy Format Atamıyorum :S Hata Veriyor...

Arklar Ben Daha Önce Bir Çok Arkıma Format Atıp Driver Kurdum .Komuşumuz Vardı Oda Atarmısın Dedi Tamam Dedim Gittim Atamadım Formatı .

Onun Bıos American Megantrenderins Inc.

Boot Configuretion Features Var Ona Giriyorum Orda Boot Device Priority[Press Enter]
    Hard Disk Drives [Press Enter]
    Removabk Drives [Press Enter]
    Cd/Dvd Drives Var [Press Enter]

Şimdi Bu Böle Bu Cd Rom Felan 1 yhe .
    Hdd yi 2. yhe felan alıyoruz yha ben page up ve page down denedim ama hiç biri aşağı yukarı oynamdı sadeece en üsttekini ve enalttkaini seçiyor tıkalyınca page up ve down daha sonra Cd/Dvd Drives Var Enter Dedim Açtım 1.St mi Ne Onun Gibi Birşey Yazıyor Heralde Bu 1. De Dedim Sonra Res Attım Cdyi Taktım Bir Tuşa Basın Diyor Bastım Mavi Ekran Geldi Windows Kur Ok Dedim Sonra Yükelmeyhe Başlıoyryha Dha İlk Sayfada En Altta Neyse O Bitti Tam Devam Ediceektim Ekrana Şöle Bir Yazı Geldi.

Sabit Disk Tanınmıyormu Okunmuyormu Ne Dedi Sonrada Kur Bitirmek İçin Enter Basın Yada 15 Sn İçinde Kendisi Oto. Olarak Atıcak Dedi.

Şimdi Ben Buna Nasıl Format Atıcam Bu Boot Menüsünden Ayarlanıyor Diye Biliyorum Şu 1.yhe Cd , 2.yhe Hdd yi felan Diye Biliyorum Lütfen Nasıl Format Atacağımı Sölermisiniz.

Katılım Tarihi
    2007

Sabit disk tanınmıyor diyorsa sata harddisk kullanıyordur bilgisayar , bios ayarların doğru ama sorununun bios ayarı ile alakası yok.

Bende Anlamıştım Biosta Olmadığını Hdd le alakalı ama nasıl yapıcam. yardım edebilicek varmı

(sata harddisk kullanıyordur bilgisayar) Şimdi Ne Yapmam Lazım Format İçin...

Katılım Tarihi
    2007

Anakart resmi sitesine giriyosun marka modeli aratıyosun SCSI Raid sürücüsünü indirip nlite ile entegre ediyosun.

Anakart marka modelini bulmak için Everest ile Anakart > Anakart sekmesine gel , nlite kullanımı için buraya tıkla.

Benzer Başlıklar

1. xp format atarken hata veriyor
    B_SEC tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 13
    Son Mesaj: 20.04.2011, 07:23
  2. Format attım açılırken hata mesajı veriyor
    ofSsBe tarafından Windows XP forumunda
    Yanıt: 4
    Son Mesaj: 12.02.2011, 20:35
  3. Yanıt: 3
    Son Mesaj: 29.11.2008, 18:02
  4. Format Atamıyorum...