8 sonuçtan 1 - 8 arası sonuçlar

Varsayılan lütfen yardım oyun oynarken ekranda çizgiler oluyor pc bazen oyun oynarken takılıyor

yaklasık 1 ay once işlemci ile anakart yandı degiştirdim daha once bole sorun yoktu işlemci ile anakartı degiştirdikten sonra oldu ekran kartı ısısı yüksüz 49 derece yükte 60 dereceye kadar çıkıyo overlok yapmadım he bide ekran kartı sürekli (vpu recover ) netten resmini bulabilirsiniz anakartım asus p5qpl-vm ekran kartım sappire hd 3650 128 bit ddr4 512 mb işlemci dual core e6300 remler 1gb kingston 800 mhz ve 1 gb oem 800 mhz sorun yasadıgım oyunlar turok 2008 ,legendry,street fighter 4,devil my cry 4

sanırım ekran kartı yavaş yavaş gidiyor. Çünkü bendede böyle bir problem vardı. sonra ekran kartı yandı gitti. Eğer varsa onboardda çalıştırmayı dene oyunları o zamanda çizgiler çıkarsa sorun ekran kartında değildir ama çıkmazsa dediğim gibi
    İçerik yönetim sistemleri üzerine yazmaya başladım. Yazılarıma göz atarsanız sevinirim.
    Joompress

feragante Misafir

bence senin ekran kartın oyun oynamaya uygun olmayabilir. Bence yeni bir ekran kartı al.

ekran kartını alalı 1 sene olmadı oyun oynarken gayet akıcı güzel anakartla işlemci degişince bole bi sorun oldu daha once devil my cry 4 ü oynuyodum bole bi sorun yoktu simdi oynarken çizgiler olusuyor ve ben bu kartla gta4 ü 1280 *1024 highest detayda bitirdim su anda zatey oynadıgim oyunlarda hiç kasma falan yok bu çizgiler çıkıyo oyun oynamaya engel fazla engel olmuyo ama ara sıra hata veriyo o canımı sıkıyo neden bole yapabilir

Ben pc yi aldım 1 sene oldu pc de mav i ekran hatası oldu ram yandı ra m degistim ve şuan aynı hata bendede var oyun oynarken ekran çizgi çizgi oluo oyun donuo oyundan atıo ve Uygulama Hatası diyo.Oturum kapatıp acınca oyuna yenıden giince düzelio nedendir

Önceden 3 oyun yan yana acabılıodum cokda gsl kaldırıodu

ekranda çizgiler olmasının nedeni ekran kartından dolayıdır.

ekran kartına soğutucu macunlardan sür...

Benzer Başlıklar

1. Yanıt: 9
    Son Mesaj: 15.08.2010, 13:27
  2. Oyun oynarken PC reset attı, ilk defa oluyor ?
    satrionic tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 24.08.2009, 10:44
  3. oyun oynarken ekranda olmaması dagımalar oluo
    sempaty tarafından Oyunlar forumunda
    Yanıt: 0
    Son Mesaj: 05.08.2009, 12:27
  4. oyun oynarken klavye mause kitleniyor lütfen yardım
    poweredhit tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 07.12.2008, 22:20
  5. Oyun oynarken ip sorunu lütfen yardım!!!....
    dt1985 tarafından Oyunlar forumunda
    Yanıt: 4
    Son Mesaj: 05.11.2005, 12:54

Gönderim İzinleri

• Yeni başlık açamazsınız
  • Yanıt yazamazsınız
  • Eklenti gönderemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •