2 sonuçtan 1 - 2 arası sonuçlar
 1. Varsayılan Ağ Bağlantısı

  Ağ bağlantılarıma tıkladığımda karşıma resimde görülen dosyalar(ki bunlar C ve D diskim oluyor) çıkıyor. Bunların bu şekilde gözükmesi doğal mıdır? Dip Not Olarak öncesinde yerel ağ bağlatısı yapmıştım...

  C ve D diskleri paylaşıma kapalı olarak gözüküyor.ancak resimde de görüldüğü üzere en altta windows güvenlik duvarı bu klasörün ağdaki diğer bilgisayarlarla paylaşılmasına izin verecek şekilde ayarlandı ibaresi var.burası kafamı karıştırdı. hemen altında güvenlik duvarı ayarlarını tıkladığımda genel sekmesinde kapalı olarak gözüküyor çünkü Eset smart security kullanıyorum aynı zamada güvenlik duvarı işlevi gördüğünden çakışmaması için kapalı yapmıştım.sonra yine oradan gelişmiş sekmesinde yerel ağ bağlantısı var tikli.oradan ayarlar alttaki resimdeki ifadeler çıktı.acaba nasıl bi ayar değişkliği yapmam lazım
  şu anda herhangi bi makine bağlı değilim.ama en son bağlantı yaptığım makineden bağlantı kuralbiliyor ve c ve d olmak üzere disklerimi görebiliyordu.bağlantı işi bitince paylaşımı kapattım ama nedense halen duruyor ağ bağlantılarımı açınca c ve d diski.veiçinde bi dosya silmeye kalktığımda var olan diskimden de silinmiş oluyor.bunu kaldırmanın bi yolu olmalı.bide sanki d ye veya c ye olsun dosya kopyalarken sanki bi yavaşlama hissettim.acaba iki tane gördüğünden midir bilmiyorum.
  var olan ağım üzerinden sihirbazı çalıştırarak dosya ve yazıcı paylaşımı olmaksızın yaptım olmadı.
  ağıma sağ tıklatarak tiki kaldırdım yine olmadı.

  Birde ağ bağlantıları'na girip ağ bağlantılarını görüntüle dediğinde bu iki arakadaş çıkıyor.

  Ayrıca iyice açıklayıcı olsun diye önceden yazdığım gibi eset(nod32) aynı zamanda güvenlik duvarı görevi yapıyor programın içnde ağ bağlantılarım dediğinde dinlediği iki ağ çıkıyor.(son olarak da resmin altında bi açıklama var belki gözden kaçar die belirteyim dedim.)

  Daha da açıklayıcı olsun diye...iki gün önce laptop ile ağ kurdum.elimdeki modem tek portlu.modeme bağlanmak için kullandığım ethernet kablosunu pc ile laptopu bağladım kendimin internete bağlnamak içinde modemin usb girişinden kendi pcme bağlantı yaptım.

 2. Exclamation yardımcı olacak yok mu yahu

  yardımcı olacak mutlaka birilerinin olmasını umut ediyorum

Benzer Başlıklar

 1. Ağ Bağlantısı Yok
  blacklock tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
  Yanıt: 1
  Son Mesaj: 21.01.2009, 20:24
 2. ağ bağlantısı
  AHMETKUCUK_1992 tarafından Donanım forumunda
  Yanıt: 3
  Son Mesaj: 01.06.2008, 21:34
 3. xp de ağ bağlantısı
  tedo tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
  Yanıt: 0
  Son Mesaj: 03.02.2006, 14:25
 4. fax bağlantısı
  hasan_1204 tarafından Teknoloji forumunda
  Yanıt: 3
  Son Mesaj: 20.01.2006, 15:23
 5. Ağ Bağlantısı :(
  Mortal_Abas tarafından Donanım forumunda
  Yanıt: 2
  Son Mesaj: 02.09.2005, 03:07

Gönderim İzinleri

 • Yeni başlık açamazsınız
 • Yanıt yazamazsınız
 • Eklenti gönderemezsiniz
 • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
 •