4 sonuçtan 1 - 4 arası sonuçlar

Varsayılan nokia n79 ve nokia 6700 arasında kaldım

arkadaşlar tel alcamda,kararsız kaldım,sizce kangisini alayım?özellikleri aşağı yukarı aynı,6700 fiyatı 50 tl kadar yüksek ve içinde hafıza kartı hediye yok sanırım,n79 çok ii ama sorun çıkabiliyor diyorlar.fikirlerinize başvurmak istedim.şimdiden herkese teşekkürler.

Birinde işletim sistemi var diğerinde yok birinde wi-fi ve ön kamera var diğerinde yok bunun dışında teknik özellikleri aynıdır.
    İşletim sisteminin faydası ekstra özellikleri symbian uygulamalarla telefona ekleyebilirsin ancak işletim sistemi olmayan telefonlarda java bu konuda yetersiz kalıyor. Wi-fi ve görüntülü görüşme işime yaramaz dersen şunu yapabilirsin yabancı sitelerde incelemeler mevcut oradan çektiği resimler videoları filan yayınlıyorlar en azından kamera kalitesi hangisi iyiyse onu alırsın. ama yok wi-fi ve görüntülü görüşme yapacağım diyorsan direk n79 al
    En son siirlerefendisi tarafından düzenlenmiştir: 02.10.2009 16:15

gözüm kapalı n79 alırım alalı 3 ay oldu gerçekten parasını hakeden bir telefon.
    SeN Ne YaP BiLiYoMuSuN BiR ÇeMbEr çİZ iÇiNe GiR kEnDİ çApInDa EğLeN... need for speed undercover ve need for speed shifthttp://www.arabaresimlerim.net/data/...yron-motor.jpg SİSTEMİM İŞLEMCİ:intel core 2 quad 2.66 ghz işlemci. EKRAN KARTI:1024 mb paylaşımlı 512 mb paylaşımsız ati hd 4650 ekran kartı RAM:4 gb ddr2 ram İŞLEMCİ:windows vista home premium.

ya aldım ben n79 ama kasma yapmaya başladı.mesaj yazarken kasma yapıyor ben yazıyorum telefon beni geriden takip ediyo hemde yaklaşık 2 kelime gerimde kalıyo sonra yazmıyo olduğu yerde kalıyo mesaj :S nedir bu sorun ya,servise gönderdik yazılım yenileyip geri gönderdiler,ama sorun yine düzelmedi,ne yapabilirim arkadaşlar ??

Benzer Başlıklar

1. Nokia s60 Nokia s40 Symbian s60 Genel Bilgiler
    siirlerefendisi tarafından Microsoft ve Nokia Telefonlar forumunda
    Yanıt: 7
    Son Mesaj: 19.05.2010, 14:30
  2. nokia 70 ve samsung u600 arasında kaldım
    delgado63 tarafından Microsoft ve Nokia Telefonlar forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 09.02.2008, 17:58
  3. Nokia 6131-Nokia 5500 Sport-Nokia 5300 XpressMusic
    onurengin tarafından Microsoft ve Nokia Telefonlar forumunda
    Yanıt: 1