6 sonuçtan 1 - 6 arası sonuçlar

Varsayılan Amcap Programı ile Fotoğraf Çekmek

Arkadaşlar fuma usb pc camera aldım ve gayet güzel kullanıyorum,modeli:FM001,hatta mikrofonlu fakat ben bunu kurunca masaüstüne "amcap" adlı bir program geldi,ben bununla video çekiyorum fakat fotoğraf nasıl çekebilirim.Bİ kaç yöntem denedim,onlardan biride şu:Amcap'ı açtm,ordan kamera beni görünce klavyeden "Print Screen" tuşuna bastım ve paint'i açıp oraya Ctrl+V yapıp yapıştırdım,fakat burda fotoğrafın kendisi değil amcap ve masaüstüde vardı,yardımcı olabilir misiniz fotoğraf çekmem için şimdiden teşekkür ederim.

Katılım Tarihi
    2008
    Yer
    Çatalca/İstanbul

Bilgisayarımda kameran görünüyorsa ordan çekebilirsin veya kameranın üstünde bir tuş vardır ona basınca fotoğraf çekme programını kendisi açar(neyse program) öylede çekebilirsin.

Ben Windows ME kullanıcısıyım,bilgisayarımda kameram görünmüyor,kameramın üstündede tuş yok başka çözümler bulabilir misiniz?Teşekkür ederim.

hala 98 demisiniz yahu ço gıcık bence ama görünmeme sebebi driver olmamasıdır driver yüklediysen aygıt yöneticisinden kontrol et yada usb girişinde bi hata olbilir :s

bende "Print Screen" tuşu ile görüntü çıkıyor ...

Amcap'da sanırım SnapeShoot diye bişi olması lazım belki ben yanlıs hatırlıyor olabilirim ama Kurtdereli'nin söylediği yöntemlede yapabilirsin

Printscreen tuşu bilgisayarın ekranın gördüğünüz görüntüyü kendi hafızasına alır ve paint yardımıyla onu derleye bilirsiniz istediğiniz görüntüyü oradan ayırabilirsiniz. Eskiden çokça kullandığım bir şeydi. Gençlik diyelim ilginç ilginç fotolarımı cekip kendi web sitemi yapmaya başladığım 2004 Yıllarında böyle birşeyle ugrasıyordum (yaş 11) ilk bilgisayrım (1o yaşında) geldi Bilgisayar vardıda bz mi almadık
    Paylaşmaya ve öğrenmeye geldim

Benzer Başlıklar

1. Fotoğraf programı
    The_Secret tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 5
    Son Mesaj: 08.12.2008, 00:24
  2. Dizüstü web cam ile fotoğraf çekmek
    MR_C tarafından Teknoloji forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 30.08.2007, 23:06
  3. amcap da avi kayıtları winamp da açılmıyor
    heycem tarafından Yazılım forumunda