Sayfa 1 / 3 123 SonSon
26 sonuçtan 1 - 10 arası sonuçlar
  1. Question 4 part indirdim nasıl birleştiririm?

merhaba ben internetten win 2000i 4 part olarak indirdim şimdi bunları ne yapacağım teşekkürler...

Katılım Tarihi
    2007

Part1'e sağ tıkla klasöre çıkart de tamam.Diğerleri otomatik olarak açılcak sonra içinden çıkan iso'yu neroda kalıp dosyası diyerek yazdır.

3. Varsayılan

part 1 i çıkardım. diğerleri otomatil olarak açılacak derken ne kastettiğinizi anlamadım

yani sen part 1'i klasöre çıkart deyince o klasöre diğer partların içeriğide ekleniyor otomatik olarak 4 partıda çıkarmış oluyosun
    İçerik yönetim sistemleri üzerine yazmaya başladım. Yazılarıma göz atarsanız sevinirim.
    Joompress

5. Varsayılan

öyle birşey olmadı hatta 4ünü birden seçip çıkart dedim sadece 1.yi çıkardı
    En son technologytrouble tarafından düzenlenmiştir: 20.04.2009 18:21

HaKy Misafir

HıHıHıHı amma komik oluyonuz haa DDDDDD
    bak şimdi olayı ince ince anlatim şimdi bu 4 part olayını anlayalım ilk önce şimdi bi part olarak farzet sen onu atıorum 800 mb adam onu bölüyo 200 lerden 100 lerden neyse artık partlara part1 part2 die yani 800 mb nin bi bölümü part1 de bi bölümü part2 de part 2 nin eksik olan bölümüde pat 3 falan şimde sen bu indirdiğin part 1 e sağ tuş dosyaları çıkar dersen çıkarmaya başlıcak ve part1 bitince otomatik part2 yi arıcak eyer çıkardığın yerdeyse part2 part 3 part4 sorun yok otomatik kendi bulur ama farklı yerdeyse sana yerini sorar bunu şöle düşün oyun kurarken 1 cd takıosun o kurulunca 2 ci yi istio takıosun devam edio aynı şekilde eyer part 2 insert gibi bişi yazosa browse den part 2 yi göster devam etsin aynı şekilde eyer sorarsa part3 par 4 düde göster eyer sormadan tmmlanıyo sa zaten bunlkar birleşmiş tek part halinde bi tane ayrı bi dosya olur part1 yaz maz sadece arsivli dosya yazaro dosyayıda çıkarırsan içindekileri görebilirsin elimden geldiği kadar örnek vererek en ince ayrıntısına kadar anlatmaya çalıştımvarsa yine bi sorun alabilirim..

7. Varsayılan

işte ben çıkartıyorun, bunu dosyada yapıyo ama sadece part 1 oluo içinde diğerleri olmuo hepsi aynı klasörde.

sen aynı klasöre çıkartma başka yere çıkart bak bakbakalım toplamı kaç mb çünkü her partta aynı şekiler gözükür ama her partın içinde farklı şeyler vardır çıkartırken sana soylemez şunu bunu çıakrtım diye çıkartırken dikaket et par1 2diye kendi yazar

HaKy Misafir

Alıntı Orijinalini Gönderen: technologytrouble Mesajı Görüntüle
    işte ben çıkartıyorun, bunu dosyada yapıyo ama sadece part 1 oluo içinde diğerleri olmuo hepsi aynı klasörde.
    tmm çıkmış işte zaten çıkınca hepsi birleşip bi tane oluyo kur artık onu herne zıkımsa

10. Varsayılan

güzel hoşda zaten içinde topu topu 3 tane dosya var ikisini açınca windows bunu bulamıo diye birini açıncada neroyu açıo

Benzer Başlıklar

1. ikiye bölünmüş diski nasıl birleştiririm
    cigdemsude tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 12.05.2008, 09:05
  2. part
    flatronx tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 9
    Son Mesaj: 28.05.2007, 15:55
  3. oyun ek paketi indirdim .bin uzantılı nasıl
    ugurmandas tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 5
    Son Mesaj: 23.07.2006, 22:12
  4. BIOSUMA UPDATE indirdim ama gerisi nasıl!!!
    ENS tarafından Overclock ve Modifikasyon forumunda
    Yanıt: 7
    Son Mesaj: 27.02.2006, 01:19
  5. Winrar part sorunu
    tanselfb tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 5
    Son Mesaj: 02.01.2006, 00:57

Gönderim İzinleri

• Yeni başlık açamazsınız
  • Yanıt yazamazsınız
  • Eklenti gönderemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz