Sayfa 1 / 2 12 SonSon
19 sonuçtan 1 - 10 arası sonuçlar

Unhappy Msn ile ilgili Yardım!!

Arkadaşlar benim pc de msn 9 var bugüne dek bir sorun çıkmadı ama bugün sabah benim msn mi açmamaya başladı.Şu hatayı veriyordu:"8100030d " internetten araşırdım.Yeniden yükle dediler . Bende sildim .msn 9 setupunu pc de vardı ordan kurdum.Bu sefer de "800700e" hatasını verdi. Bir sefer daha sildim.Msn nin kendi sitesinden bir defa daha indirdim msn 9 u ordan kurmaya çalıştım ama "zaten bilgisayarınızda msn 9 var " diye yazı çıktı yani kuramadım.Arıyorum msn yi ama bilgisayarımda msn falan yok Program ekle kaldırdan baktım ama gözükmüyor. YARDIM EDİN!!

Katılım Tarihi
    2008
    Yer
    ...::SAKARYAA::...

Program files e gir ordan messenger.exe yi bul calıstır yada calıstır a messenger.exe yaz

Katılım Tarihi
    2007

C:\Program Files\Windows Live içini boşalt.Bu MSN 8.5'i çek kur. Saat ve tarihi kontrol et dns olarak 4.2.2.2 ve 4.2.2.4 ekle.

Alıntı Orijinalini Gönderen: sakaryali Mesajı Görüntüle
    Program files e gir ordan messenger.exe yi bul calıstır yada calıstır a messenger.exe yaz
    kardeş "messenger.exe" diye bişi yok çalıştırda aratyıyom böle bişi yok diyo

Alıntı Orijinalini Gönderen: clickonline Mesajı Görüntüle
    C:\Program Files\Windows Live içini boşalt.Bu MSN 8.5'i çek kur. Saat ve tarihi kontrol et dns olarak 4.2.2.2 ve 4.2.2.4 ekle.
    kardeş zaten benim C:\Program Files da Windows Live diye bişe kalmadi heryerden sildim hiç bir yerde msn diye bişi yok heryerden sildim ama yinede "önce pc den msn yi silin " diyo!!

Katılım Tarihi
    2007

C:\Documents and Settings\PC\Local Settings\Application Data\Microsoft içindeki Windows Live klasörünü

ve

C:\Program Files\Common Files\WindowsLiveInstaller\MsiSources içini sil.

Tekrar msn 8.5 kurmak istersen burdan çek.

Alıntı Orijinalini Gönderen: clickonline Mesajı Görüntüle
    C:\Documents and Settings\PC\Local Settings\Application Data\Microsoft içindeki Windows Live klasörünü

ve

C:\Program Files\Common Files\WindowsLiveInstaller\MsiSources içini sil.

Tekrar msn 8.5 kurmak istersen burdan çek.
    kardeş öncelikle yardımın için saol. ama benim pc de C:\Documents and Settings\PC giriyom "Local Settings" diye bişey yok

C:\Program Files\Common Files içinde WindowsLiveInstaller yokda sadece Windows Live var onunda içide bişi görünmyo ama klosörün üstüne geldiğinde 50 mb yazıyo heralde içindeki klasörler gizli ma benim pc de bir sorun daha var oda gizli klasörleri gösteremiyon !

Katılım Tarihi
    2007

Katılım Tarihi
    2007

kardeş çok saol.Görev yöneticisini açamıyodum o programla açabiliyom.ama gizli dosyalayı hala göremiyom ?

Benzer Başlıklar

1. DNS ile ilgili lütfen yardım
    sard555 tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 25.01.2009, 22:24
  2. msn ile ilgili yardım
    bulut15 tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 8
    Son Mesaj: 08.08.2008, 23:22
  3. ftp ile ilgili yardım
    rizatasci91 tarafından Web ve Grafik Tasarımı forumunda
    Yanıt: 0