Sayfa 2 / 10 İlkİlk 123456 ... SonSon
95 sonuçtan 11 - 20 arası sonuçlar

Oyun Olarak mümküne Mount Blade oyununun posterini istiyorum. Türk yapımı ayrıca favori oyunum. Ne zaman olur bilmem ama çok istiyorum bunu. Ayrıca böyle bir bölüme yer verip kullanıcılrın görüşlerini aldığınız için teşekkür ederim
    İçerik yönetim sistemleri üzerine yazmaya başladım. Yazılarıma göz atarsanız sevinirim.
    Joompress

bence nostaliden çalın birtane xD
    cossacks olabilir

Pek PC,Oyun dergisi okuyan biri değilim ancak bir Grand Theft Auto hayranı olarak Ocak sayısını Grand Theft Auto IV posteri için aldım.Teşekkür ederim harika posterdi.

Bu sayıdada Gta IV'e devam edip oyun için çıkan indirebilir içeriklerden biri poster olarak verilse fena olmaz.

The Lost And Damned veya The Ballad Of Gay Tony..

Yada ikisinin birleşimi olan Episodes From Liberty City..

Bu ayki sayıyı çok begendim posterler ve çıkartmalar harikaydı bunlar yeniden tekrarlanırsa çok sevinirim tüm pcnet ekibine yeniden teşekkürler
    Kendini çok zorlama. en güzel şeyler, onları en az beklediğinde olur. .

5. Varsayılan

Ben de PCnet'i takip eden biri ve bir GTA hayranı olarak özellikle GTA IV posteri için bu ay dergiyi aldım.

Gelecek ay The Ballad of Gay Tony, The Lost and Damned ya da Episodes From Liberty City posterlerinden birisini verirseniz minnettar kalırım.

6. Varsayılan

Alıntı Orijinalini Gönderen: Prisonero Mesajı Görüntüle
    Ben de PCnet'i takip eden biri ve bir GTA hayranı olarak özellikle GTA IV posteri için bu ay dergiyi aldım.

Gelecek ay The Ballad of Gay Tony, The Lost and Damned ya da Episodes From Liberty City posterlerinden birisini verirseniz minnettar kalırım.
    Aynen bencede 'Episodes From Liberty City' posteri olmalı .

Katılım Tarihi
    2010
    Yer
    kütahya_mersin

ben geçmiş sayılarını almak istiyorum nasıl geçmiş sayılarına ulaşabilirim?

Lord Of The Rings Middle Earth serilerinin posterleri dağıtılsa çok güzel olur.

hala çoluk çocuk işleri yaaaaaa : D

yok çıkartma yok poster..0-6 yaş grubuna yönelik flash oyunlar(TAM SÜRÜM ! : : ddd) ....yazık ya...şu dergnin düştüğü hallere bak..

gerçi hitap edilen kitle buysa, ki alan memnun satan memnun gibi, devam edin...orta/üst düzey kullanıcılara hitap eden bir dergi olmayı bir türlü başaramadınız..

gerçi profes. olanında dergiye ne kadar ihtiyacı olabilir diye de düşünebilirsiniz...sonuçta işin ticari boyutuda var..başlangıç seviyesindeki kullanıcılar her zaman en iyi pazar tabi doğru...

pikaçu çıkartmalarını da unutmayın he : DDDDD (seni seçtim ayıboğan falan ahahaaaaaaa :ddddddd)

"Kalp" nickı altında gizlenmiş olan kişilik bak eğer forumun pcnet in yaptığı herşeyi eleştireceksen seni zorla tutan yok koçum demek ki beğenen kişiler var ki yapıyorlar seni de kaale alacaklarını zannetmiyorum zaten biraz daha dikkat çekersen forumda o çıkartmalar:-):-) anladın heralde gerisini.

Benzer Başlıklar

1. Yanıt: 23
    Son Mesaj: 15.03.2010, 17:23
  2. Pcnet poster versin
    padiSah08 tarafından PCnet forumunda
    Yanıt: 7
    Son Mesaj: 29.01.2007, 12:44
  3. PCnet'ten daha çok hediye bekliyoruz!
    samterk tarafından PCnet forumunda
    Yanıt: 20
    Son Mesaj: 18.01.2007, 20:56
  4. Pcnet'ten hediye (Bilmeyenlere!!!!)
    Sky-KHAN tarafından PCnet forumunda
    Yanıt: 36
    Son Mesaj: 24.02.2005, 22:59

Gönderim İzinleri

• Yeni başlık açamazsınız
  • Yanıt yazamazsınız
  • Eklenti gönderemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz