10 sonuçtan 1 - 10 arası sonuçlar

Varsayılan HTC Marka

HTC Markaları nasıl bilirdiniz?

mbks Misafir

İyi bilirdikte hakkımı helal edermiyim bilmem
    Almıştım (biraz hor kullanırım telefonlarımı) 2 haftaya elimde kaldı.

Katılım Tarihi
    2005
    Yer
    izmir

Alıntı Orijinalini Gönderen: bugrab Mesajı Görüntüle
    HTC Markaları nasıl bilirdiniz?
    Merhaba;

HTC oldukça kaliteli ürünlerin altına imza atan bir marka, özellikle aşağıdaki ürünün ciddi olarak incelemenizi öneririm.

HTC HD2

mbks Misafir

Ben bunun bir alt modelini kullanmıştım.

Katılım Tarihi
    2007

Devamlı ziyaret ettiğim bir blogda bu HTC den bahsediyor ipucları filan var galiba iyi birşey olmasa adam zahmet edip yazmaz.Ama tam bilmiyorum neyden bahsediyor iyimi kötümü.

Katılım Tarihi
    2005
    Yer
    izmir

Alıntı Orijinalini Gönderen: GAREZ Mesajı Görüntüle
    nokia ile kıyas bile olmaz... windows mobile kullanan winzort zede bir marka...
    Sevgili Garez nokia ile kıyas olmaz demişsin o zaman 3 ayda kızağı elde kalan N97 ile veya bir iki uygulama yükleme ile 15 dk açılmaya başlayan hatta açılmamaya başlayan 5800 modelini kıyaslarsın artık biziim için bu HTC ile

Katılım Tarihi
    2007

5800'ın sorunlu olduğunu tekno sitelerinde ve en son 3 gün önce gazetede okudum.Hatta bazı dağıtımı yapılan ülkelerden topluyorlarmıymış galiba tam hatırlamıyorum.

Alıntı Orijinalini Gönderen: fgurhanf Mesajı Görüntüle
    Sevgili Garez nokia ile kıyas olmaz demişsin o zaman 3 ayda kızağı elde kalan N97 ile veya bir iki uygulama yükleme ile 15 dk açılmaya başlayan hatta açılmamaya başlayan 5800 modelini kıyaslarsın artık biziim için bu HTC ile

aynen öyle kardeşim

HTC şuan telefon piyasasının liderlerinden, tüm telefonları üst seviyeye hitap ediyor.Özelliklede Android işletim sistemli telefonları hem donanım hem yazılım yönünden en üst teknolojiyi barındırıyor Windows Mobile artık yerini Android'e bırakmak zorunda kalacak çünkü Android geleceğin işletim sistemi, kesinlikle daha esnek ve geliştirilebilir bir yapıya sahip çünkü çekirdeği Linux'a yani özgürce geliştirilebilen bir yazılıma dayanıyor.Windows'a karşı olan zaatlar bakalım Linux'a dayanan Android işletim sistemli telefonlara ne diyecekler çok merak ediyorum onlarki Linux'u en iyi savunanlar...
    Nokia ise resmen çağın gerisinde kalmış durumda, en iyi olarak lanse ettiği ve piyasada en pahalıya satılan modellerinde bile doğru düzgün donanım ve yazılım kullanmayan berbat bir marka haline gelmiş durumda, Noka'nın sadece adı var o da eskiden kalma.Nokia artık telefon(ÇÖP) üretmekten vazgeçmeli yada kendisini piyasaya uydurmalı...
    Mozilla Firefox 6.0.1
    En iyi Ağ Tarayıcı
    PARDUS 2011
    Kurulan&Çalışan DVD 32+64 bit

Alıntı Orijinalini Gönderen: dabbe1 Mesajı Görüntüle
    1-2 yıl içinde NOKIA Androidli model yapmak zorunda olduğunu anlar yapar... 7 yüklü telefonların tutmayacağını yakında görürler...
    Aşğaıdaki makaleyi okursanız Nokia'nın ne kadar kendini beğenmiş bir şirket olduğunu ve Android işletim sistemini asla kullanmayacağına ne kadar açık dile getirdiğini görebilirsiniz.Yani Nokia çağın gereklerini bile bile kendi hırsı yüzünden reddediyor böyle devam etsin fakat ne kadar devam edebilir o tartışılır...
    http://www.ceplab.com/haber/nokiadan...-isemeyecegiz/
    http://www.techno-labs.com/1/22490/1...aybediyor.html
    Android'e geçişi, insanın soğuk kış günlerinde (malum Finlandiya) azıcık ısınmak için pantolonuna çiş yapmasına bentezen Vanjoki'nin bu benzetmeyle demek istediği ise kısa vadeli çözümlerin uzun vadeli hayal kırıklıkları olduğunu işaret etmek.
    Mozilla Firefox 6.0.1
    En iyi Ağ Tarayıcı
    PARDUS 2011
    Kurulan&Çalışan DVD 32+64 bit

Benzer Başlıklar

1. Marka Farkeder mi?
    hasanck tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 0
    Son Mesaj: 17.09.2009, 15:02
  2. marka
    suvari25 tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 7