Sayfa 3 / 8 İlkİlk 1234567 ... SonSon
79 sonuçtan 21 - 30 arası sonuçlar
    Katılım Tarihi
    2007

Neyse ben daha uzatmak istemiyorum sende uzatma , guruluk filanda istemiyorum.

Katılım Tarihi
    2005
    Yer
    izmir

Alıntı Orijinalini Gönderen: 3765 Mesajı Görüntüle
    aynen artik geri versinler gurulugunu...
    Guru olmak çok matah bi şey değil arkadaşlar benimki senin olabilir istiyorsan

AriSoft Misafir

clickonline bu foruma çok faydalı biri guruluğu elinden alındığı zaman yanlış hatırlamıyorsam uzaklaştırma da almışdı ama konumuzla alakası yok neyse Clickonline bu forumda guru olsa da olmasa da her zaman bu forum da saygı duyulacak ve resmen insanlara verdiği bilgilerle eli öpülecek bir insan.Moderatör olan arkadaşları da tebrik ederim.

Katılım Tarihi
    2007

Çok teşekkür ederim AriSoft.

bende bir an için clickonline hakları geri verildi diye sevinmiştim yine aynı tas aynı hamam işi turuncuya görevinde başarılar raplexi uzunca bir süredir görmüyordum ,sanada başarılar

ayrıca uslubunda da bir ters veya sert tavır hiç görmedim onu öyle görenler ya uykusunu almamış ya da bir kaç gün yemek yememiş tiplerdir bence

Yönetime yeni katılan her iki arkadaşımızı da tebrik ediyor ve başarılar diliyorum.

Clickonline arkadaşımızı şahsen tanımasam da zaman zaman ifadelerindeki serzenişleri ve ani çıkışlarını doğru bulduğumu da belirtmek zorundayım. Bir söz vardır meyve veren ağacı taşlarlar diye. Click karşılaşmış olduğu sorunları bilgi ve tecrübeleri ışığında daima yanıtlamaya çalışan bir arkadaşımızdır. Ve açıkça diyebilirim ki forumu tek başına sırtında taşıyan biridir. Eğer ortada bir hak varsa ki bu en çok onun hakkıdır. Öyle anlıyorum ki forumda yeterli sayıda guru bulunmaması ve bulunanların da katılım ve online sürelerinin yeterli olmayışı, süzgeçten geçenlerin de üyelik yılları bakımından geride kalması tercihin sonucunda etkili oldu. Varılan sonucu yeterli görmemekle birlikte, turuncu_yesil arkadaşımızı canı gönülden yeniden kutlar, Raplex arkadaşımızın da daha katılımcı ve paylaşımcı olmasını dilerim. Her ikisini de tekrar tebrik ediyor başarılar diliyorum. Hayırlı olsun...

Bir öneri;
    Yönetime seçilecek arkadaşların forumdaki mevcut üyelerin anketine sunularak yapılmasının doğabilecek şaibeleri ortadan kaldıracağı kanaatindeyim. Ya da şöyle olabilirdi;
    Yönetim kendi tercihini aday gösterir, forumdaki kullanıcılar da kendi adaylarını seçerek oylanabilirdi. Sizce daha demokratik olmaz mı? Hem böylece kimse kimseyi üzmemiş olurdu hem de seçim dolayısıyla karşılıklı hizipleşmeler de olmayacağı için katılım ve paylaşım en üst seviyede olurdu.

Katılım Tarihi
    2003
    Yer
    İstanbul-Beykoz

Alıntı Orijinalini Gönderen: piRe_ Mesajı Görüntüle
    Bir öneri;
    Yönetime seçilecek arkadaşların forumdaki mevcut üyelerin anketine sunularak yapılmasının doğabilecek şaibeleri ortadan kaldıracağı kanaatindeyim. Ya da şöyle olabilirdi;
    Yönetim kendi tercihini aday gösterir, forumdaki kullanıcılar da kendi adaylarını seçerek oylanabilirdi. Sizce daha demokratik olmaz mı? Hem böylece kimse kimseyi üzmemiş olurdu hem de seçim dolayısıyla karşılıklı hizipleşmeler de olmayacağı için katılım ve paylaşım en üst seviyede olurdu.
    bende aynen pire abi gibi düşünüyor ve bu öneriyi anket şekline dönüştürülmesini dileyerek konuyu açıyorum

İhtiyaç vardı.İkisininde bu görevi hakkıyla yerine getireceğinden eminim

Katılım Tarihi
    2007

Önce beni hazmetleri lazım.Ama kolay lokma değilimdir.

Katılım Tarihi
    2003
    Yer
    İstanbul-Beykoz

Alıntı Orijinalini Gönderen: clickonline Mesajı Görüntüle
    Önce beni hazmetleri lazım.Ama kolay lokma değilimdir.
    evet sana ve pire abiye haksızlık yapıldığını düşünüyordum
    ve halada düşünüyorum

Benzer Başlıklar

1. Bakın Yeni Forum Siteme Moderatör Arıyorum...
    gurk4n tarafından Web İnceleme forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 18.01.2010, 21:52
  2. Yeni Moderatör arkadaşlar için bir öneri...
    Viperay tarafından PCnet forumunda
    Yanıt: 21
    Son Mesaj: 24.01.2005, 02:59

Gönderim İzinleri

• Yeni başlık açamazsınız
  • Yanıt yazamazsınız
  • Eklenti gönderemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •