Sayfa 8 / 8 İlkİlk ... 45678
79 sonuçtan 71 - 79 arası sonuçlar
    Katılım Tarihi
    2010
    Yer
    İstanbul - Erzincan

Alıntı Orijinalini Gönderen: hitman_man Mesajı Görüntüle
    yenilere burdan selam olsun pc net onlara hayırlı uğurlu olsun .sıkışırsanız msj atın
    çok teşekkür ederiz ben ve pc net ailesi adına
    Moderatörler pc nete moderatör olmak için neler yapmalıyız
    Merhaba,

İlk önce bu kadar üst üste mesaj yazmayı kesmeniz lazım, çünkü bu şekilde forum kurallarını ihlal etmiş oluyorsunuz ve forum kurallarını ihlal eden kişiler moderatörlük görevini üstlenemezler. Ayrıca moderatör olmanız için en 4-5 veya 6 yıl beklemeniz gerekir moderatörlerin kayıt tarihlerine bir bakarsanız ne demek istediğimi anlarsanız. Tabi sadece kayıt tarihine bakmıyor ilk önce forum gurusu olmanız gerekir ve ondan sonra moderatör seçilebiliyorsunuz. Bu arada moderatörler forumun moderasyon kısmından sorumlu olduğundan her mesaja yanıt yazamıyabilirler her seferinde onlardan yanıt beklemeyin.

İyi geceler...
    Erzincan

Katılım Tarihi
    2010
    Yer
    İstanbul - Erzincan

Alıntı Orijinalini Gönderen: yakpac Mesajı Görüntüle
    hiç bişey yapmayacaksınız moderatör olmak için önce kimseye karışmayın hiçbi olayda bulunmayın sonra guru olun sonra bir iki yıl kadar siteye gimeseniz bile raplex gibi olabilirsiniz yani mod olmak için aktif değil deaktif olmak gerekiyor mesaj sayısı kesinlikle etkilemez teknoloji bilginizin de nekadar olduğunun hiç önemi yoktur

bu yüzden fazladan hiç bişey yapmayın yeter

kesinlikle devamlı aktif olursanız mod olmanız imkansız şuanki istatistiklere göre devamlı aktif bulunanlardan hiç biri mod olmadı çünkü

bunlarda bir kaçı

clickonline(atıldı),garez,pire,3765(atıldı),hüsami (geçici olarak atıldı)erzincan(çok ceza aldığı için olamaz)berkojan

bunlar aklıma gelen enaktif kişiler
    devamlı aktif olmak demek devamlı cezaalmak demektir bu yüzden kimse çok aktif olarak nekadar çok bilgili olursa olsun mod olmayı beklemesin kişisel görüsüm isteyen katılır isteyen katılmaz ama kesin doğrudur
    Husami'yi gerçekten çok özlüyorum.

Forumda ikinci bir rekorada ben imza atacağım heralde, bir kere uzaklaştırıldım ve o zaman aşımına uğradıktan sonra birüsü ihlal aldım, uzaklaştırma tehlikem çok yüksek bu yüzden çok dikkatli olmaya çalışıyorum.
    Erzincan

Katılım Tarihi
    2004
    Yer
    Istanbul

Arkadaşlar konu dışı yazışmalar yapıp başlığı amacından saptırmayın lütfen.

Ben yeri geldimi gırgır geçen yeri geldimi yardım eden yeri geldimi polemiğe giren biriyim ceza filan almadım görmedim ..acaba bende mi bir tuaflık var yoksa beni gören yokmu..bu ceza nasıl alınıyor ?
    Pcnete teklifim var bana değil üyeleri için
    rütbe verelim..normal üye - süper üye - ultimate üye - ultra üye - multiultra üye gibi bunlar olsa nickin yanında yıldız ikonlar olsun havalı olur......guru ve mod gibi şeyler düşünülmez..belki...aşırı derecede guru - mod istediği var...
    En son Kurtdereli tarafından düzenlenmiştir: 13.08.2010 00:07

Katılım Tarihi
    2003
    Yer
    İzmir

Eski sistemde mesaj sayısına göre otomatik olarak rütbe alınıyordu. Şuan ki sistemde rütbe niyetine "forum gurusu" rütbesi veriyoruz bazı kullanıcılara. Spesifik olarak farklı rütbelere bölmüyoruz. Forum gurusu olarak rütbelendirdiğimiz arkadaşlarımız potansiyel moderatör adayları oluyor öte yandan. Uzun süreli takip ve oybirliğinden sonra yönetime kazandırıyoruz arkadaşları.

Yine de önerin için teşekkürler.

Modumuz dediği gibi zaten forumda başlıca hedefiniz kurallara uymak olsun ve sadece bu ölçüde paylaşım yapma veya yardım etmeyi çalısın..Zaten bunlara uydunuz zaman yönetim sizin bu çabanızı boşa çıkarmayacaktır..
    Kendini çok zorlama. en güzel şeyler, onları en az beklediğinde olur. .

Katılım Tarihi
    2010
    Yer
    İstanbul - Erzincan

Alıntı Orijinalini Gönderen: Kurtdereli Mesajı Görüntüle
    Ben yeri geldimi gırgır geçen yeri geldimi yardım eden yeri geldimi polemiğe giren biriyim ceza filan almadım görmedim ..acaba bende mi bir tuaflık var yoksa beni gören yokmu..bu ceza nasıl alınıyor ?
    Pcnete teklifim var bana değil üyeleri için
    rütbe verelim..normal üye - süper üye - ultimate üye - ultra üye - multiultra üye gibi bunlar olsa nickin yanında yıldız ikonlar olsun havalı olur......guru ve mod gibi şeyler düşünülmez..belki...aşırı derecede guru - mod istediği var...
    Onlar bence hiç hş değil, zaten PCnet'i diğer forumlardan ayıran özelliğide bu, sadeliği. Ben şahsen şu forumlara üyeyim:

ForumTİ
    Sordum Forum
    Chip Online

bunların hepsinden hesablarımı silmeye başladım, o yıldız olayı beni forumdan soğutuyor nedense.

Birtek İnterAktifOrtam.NET forumunu seviyorum ondada yine böyle şeyler var ama ne bileyim tasarımından dolayı hoşuma gidiyor, birde o forumda zaten yöneticiyim.

Uzun lafın kısası bence PCnet'in bu sistemi çok güzel, hiç bir zaman değiştirilmesin bence.
    Erzincan

Aynen bu sistem her zaman için daha iyidir.
    Kendini çok zorlama. en güzel şeyler, onları en az beklediğinde olur. .

Alıntı Orijinalini Gönderen: turuncu_yesil Mesajı Görüntüle
    6 senedir elimden geldiğince foruma ve forumda bulunan üyelerimize yardımcı olmaktan mutluluk duydum, bundan sonrada yeni rütbeme layık olamaya çalışarak katkılarıma devam edeceğim.

Tüm PCnet ailesi ve forumuna teşekkürler.
    Hayırlı olsun

Benzer Başlıklar

1. Bakın Yeni Forum Siteme Moderatör Arıyorum...
    gurk4n tarafından Web İnceleme forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 18.01.2010, 21:52
  2. Yeni Moderatör arkadaşlar için bir öneri...
    Viperay tarafından PCnet forumunda
    Yanıt: 21
    Son Mesaj: 24.01.2005, 02:59

Gönderim İzinleri

• Yeni başlık açamazsınız
  • Yanıt yazamazsınız
  • Eklenti gönderemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •