4 sonuçtan 1 - 4 arası sonuçlar

Varsayılan Vodafone ile ilgili bir soru

selam arkadaşlar ben vodafone her yöne sms paketinden yararlanmak istiyorum ve kullanım şartlarını okuduğumda haftada sadece 10 kontöre 100 sms kazanacağım bildiriliyo.bi şeyden emin olamadım bu paketi aldığımızda her hafta vodafone bizden 10 kontör mü kesecek yoksa sadece 10 kontör veripte 1 hafta boyuncamı yararlanabilicez? yardımcı olusanız sevinirim.

2. Varsayılan vodafone mobil internet hakkında

arkadaşlar ben antalyanın merkezi olan muratpaşada meyden kavağında ikamet ediyorum ; adım cahit eryılmaz. 3 haftadır vodafone mobil modem kullanarak intenete bağlanmaya çalışıyorum.ne iş yerimde(iş yerim topçularda evime çok yakın ) ne de evimde düzenli bir şekilde bağlanamıyorum ; bağlandığım zamanın yüzde 90 nı da bağlantı hep 0 bps ,geri kalan yüzde 10 zamanda da 20 ile 300 bps aralığında bağlanıyorum.bağlandığım zamanlarda da sık sık bağlantım kopuyor.18 aylık taahhütname ile k 3675 modemden aldım.teknik servisten 3 kere randevu aldım ama ilgilenen de olmadı .2 gün sonra tüketici koruma derneğine başvuracağım ve taahhütnamemi iptal edip modemi de iade etmek istiyorum.onlar da bana yardımcı olamazlarsa ,modemimi kullanmak zorunda kalacağım.hiç memnun değilim ve hiç kimseye de vodafone ile internete bağlanmayı tavsiye etmem.müşteri hizmetleri ve teknik servis hiç alakalı değil.

3. Varsayılan

arkadaşlar ben antalyanın merkezi olan muratpaşada meyden kavağında ikamet ediyorum ; adım cahit eryılmaz. 3 haftadır vodafone mobil modem kullanarak intenete bağlanmaya çalışıyorum.ne iş yerimde(iş yerim topçularda evime çok yakın ) ne de evimde düzenli bir şekilde bağlanamıyorum ; bağlandığım zamanın yüzde 90 nı da bağlantı hep 0 bps ,geri kalan yüzde 10 zamanda da 20 ile 300 bps aralığında bağlanıyorum.bağlandığım zamanlarda da sık sık bağlantım kopuyor.18 aylık taahhütname ile k 3765 modemden aldım.teknik servisten 3 kere randevu aldım ama ilgilenen de olmadı .2 gün sonra tüketici koruma derneğine başvuracağım ve taahhütnamemi iptal edip modemi de iade etmek istiyorum.onlar da bana yardımcı olamazlarsa ,modemimi kullanmak zorunda kalacağım.hiç memnun değilim ve hiç kimseye de vodafone ile internete bağlanmayı tavsiye etmem.müşteri hizmetleri ve teknik servis hiç alakalı değil.

4. Varsayılan

adamlar iyice kafa karistirarak yolmaya calisiyorlar

Benzer Başlıklar

1. xp ile ilgili bir soru
    lotc tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 15.02.2010, 02:24
  2. Dsl +2 ile ilgili bir soru
    volkanarat tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 4
    Son Mesaj: 30.03.2006, 15:48
  3. php ile ilgili bir soru