Sayfa 3 / 5 İlkİlk 12345 SonSon
50 sonuçtan 21 - 30 arası sonuçlar

Tahmin sorularımız cevabı internette bulunamayan sorular olacak. O nedenle cevabını bizim iyi bildiğimiz ve kolay öğrenilemeyecek şeyleri soruyoruz
    PCnet Yazı İşleri Müdürü

bilgisi olan kisiler değil en çok sallayan kişilere hediyeler veriyorsunuz bence bilgisayar kurulumu programlama veya tarih sorusu sorsaydınız bilmeyenlerde bilgilenirdi editörün msn sinde kaç kişi olduğunu biz nerden bilelim illede hack mı edelim adamın msn adresini tarafsız bir soru olmamış bence yinede hediyeler için saolun katılacağımdan değil millet nasiplensin
    BANA ULAŞIN
    avatarı dahada küçültün mercekle bakalım, yazılarıda küçültün nede olsa reklam izlemeye geldik buraya

Alıntı Orijinalini Gönderen: cebur Mesajı Görüntüle
    bilgisi olan kisiler değil en çok sallayan kişilere hediyeler veriyorsunuz bence bilgisayar kurulumu programlama veya tarih sorusu sorsaydınız bilmeyenlerde bilgilenirdi editörün msn sinde kaç kişi olduğunu biz nerden bilelim illede hack mı edelim adamın msn adresini tarafsız bir soru olmamış bence yinede hediyeler için saolun katılacağımdan değil millet nasiplensin
    Bende sana katılıyorum ama burda şöyle bir şe var bu sorunun cevabı önceki bir pcnet dergisinde varmış.Hangi ay tam bilmiyoru ama.Birde şöyle bir şey var Pcnet te dergisine abone olanlara hediye vermek istiyor .

Obone olmayıp alanlar zaten abone olupta alanlardan fazladır.Ve ben şöyle düşünüyorum pcnet Sadece abone olanlara verseler hediyeyi reyting olmazdı.Bu kadar kişi beyenmezdi face'te bu sayfayı..

5. Varsayılan

hayırlı olsun

herkese bol sans

afroshit saolda bence hiç şansla olacak bir şey değil bu..

Yeni tahmin sorumuz birazdan geliyor. Bugünkü hediyemiz 100 TL değerinde Trend Micro Internet Security 2010. Üstelik kutulu ve Türkçe sürüm!
    PCnet Yazı İşleri Müdürü

Vay mükemmel olacak şimdi bu soru twitter demi gelcek
    twitter.com/kuuul

10. Varsayılan

Logitech s120 Kazandım.Teşekkürler PCnet.

Benzer Başlıklar

1. PcNet Sayfasında Reloaded
    KoRn tarafından PCnet forumunda
    Yanıt: 5
    Son Mesaj: 18.06.2010, 19:36
  2. Facebook hayran sayfasında bağlantı oluşturma
    Asiii tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 0
    Son Mesaj: 28.02.2010, 20:50
  3. facebook sayfasında donma
    leventsipahi tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 0