KKTCarabam.com

KKTCarabam.com Kıbrıs’ta otomotiv sektörünü tek bir çatı altında buluşturmayı hedefleyen,kesintisiz ve yüksek kaliteli hizmeti,güncel ve detaylı ilanları ile ülkemiz üzerinde otomotiv sektörünün nabzını tutan Kıbrıs İnternet Teknolojileri Ltd.’nin yeni platformudur.
HEDEFİMİZ

KKTCarabam.com’un birincil hedefi bireysel kullanıcılarımıza ve kurumsal iş ortaklarımıza, hem görsel hem istatistik hem de teknik olarak yüksek kalitede hizmet vermek ve Kıbrıs otomotiv sektöründeki tüm oyuncuları tek bir çatı altında buluşturmaktır.
KKTCarabam.com 2007 Yılı gibi kısa bir geçmişe sahipken, Kıbrıs otomotiv sektöründe kendini büyük bir marka haline getirmeyi başarmıştır.
AMAÇLARIMIZ

Kıbrıs Otomotiv sektörünün ilk tercihi olmak;
Sınırsız ve detaylı portföy ilan yayınlama imkanı ile bilinçli ve alım gücü yüksek hedef kitleye ulaşma imkanı sektörün profesyonelleri ile işbirliğimizin temelidir.

Kıbrıs’ta vasıta arama zahmetini en aza indirmek;
Sitemize üye olmadan zahmetsizce detaylı bir şekilde ilan aramak,kriterleri verilen yeni ilanlardan heberdar edilmek,otomobil ilanları arasında kıyaslama yapabilmek,ikinci el veya sıfır araç ilanların aranma zahmetini en aza indiren, kullanıcı dostu bir site olmamızı sağlayan adımlardır.

Kıbrıs’ta otomotiv sektörünü tek bir çatı altında toplamak;
Doğru, kaliteli hizmet ile distribütörleri, yetkili bayileri, ikinci el oto galerilerini, oto kiralama şirketlerini, otomotiv yedek parça üreten/satan firmaları ve ne aradığını bilen bilinçli alıcıları sektörün tek adresi olan KKTCarabam.com’da buluşturmayı hedeflemektir.

Kıbrıs’ta güncel ve doğru hizmetin önemini vurgulamak:
Gerçek alıcı ve satıcıları, doğru ve güncel ilanlar için buluşturmak ve hedeflerine hızlı ulaşmalarını sağlamak.

Kıbrıs otomotiv sektörüne yeni hizmetler sunmak:
Sektör kalitesini ve verimini artıracak teknoloji destekli tüm yenilikleri hızlı ve gelişmekte olan otomotiv sektörüne sunmak.Kuzey Kıbrıs Türk Ekonomisine otomotiv sektörü üzerinde hız katmaktır.