Sayfa 1 / 2 12 SonSon
11 sonuçtan 1 - 10 arası sonuçlar

Varsayılan Windows 7 Fifa 2007 Sorunu

Windows xp ve vista varken Fifa 2007 sorunsuz çalışıyordu.

Windows 7 yükledikten sonra oyunu açmaya çalıştığımda Hardware falan bi uyarı geliyor ve oyun açılmıyor.

Bu sorun neden dolayı oluyor? yardımcı olabilir misiniz?

Hata ekranını ekleyebilir misiniz?

Alıntı Orijinalini Gönderen: yakup7 Mesajı Görüntüle
    Windows xp ve vista varken Fifa 2007 sorunsuz çalışıyordu.

Windows 7 yükledikten sonra oyunu açmaya çalıştığımda Hardware falan bi uyarı geliyor ve oyun açılmıyor.

Bu sorun neden dolayı oluyor? yardımcı olabilir misiniz?
    Windows 7 kurduktan sonra Win 7 için ekran kartı drverını ve directx 9 u yüklemniz gerekebilir yüklüyse güncellemyi deneyin...
    Son olarak uyumlulukmodunda çalıştırmayı deneyebilirsin..
    Mozilla Firefox 6.0.1
    En iyi Ağ Tarayıcı
    PARDUS 2011
    Kurulan&Çalışan DVD 32+64 bit

Win 7 için ekran kartı driver ı değil de sürücüyü güncelleştir dediğimde "bu aygıt için en iyi sürücü zaten yüklü" diyor.

xpde de vistada da ekran kartı kendi otomatik yükleniyor... Ge force fx 5200 128 Mb...

directx 9 da yüklü.

Son dediğin işlemi nasıl yapacağımı anlatırsan sevinirim. Uyumluluk modunda nasıl çalıştırmam gerekiyor?

Win 7 için ekran kartı driver ı değil de sürücüyü güncelleştir dediğimde "bu aygıt için en iyi sürücü zaten yüklü" diyor.

xpde de vistada da ekran kartı kendi otomatik yükleniyor... Ge force fx 5200 128 Mb...

directx 9 da yüklü.

Son dediğin işlemi nasıl yapacağımı anlatırsan sevinirim. Uyumluluk modunda nasıl çalıştırmam gerekiyor?
    http://http.download.nvidia.com/Wind...ional_whql.exe
    Linkte ekran kartın için güncel sürücü var ama Win 7 için olmadığından Vista 32 bit için olanı veriyorum muhtemelen sorun çıkartmıyacatır, yani uyumlu olacatır.Kurmadan önce eski kurduğun sürücüyü kaldır ve yeniden başla sonra yenisini kur...
    Uyumluluk modunda çalıştırmak istediğin progrma veya oyunun kısayoluna veya exe dosyasına sağ tıklayıp Özellikler>Uyumluluk sekmesinden istediğini seçip deneyebilirsin...
    Mozilla Firefox 6.0.1
    En iyi Ağ Tarayıcı
    PARDUS 2011

Eyvallah sağol arkadaşım... Verdiğin linkteki programı download edip kurdum. Direk çalıştı. Bir nevi ekran kartını güncelledim.

Ekran çözünürlüğünde sadece 3 seçenek vardı. 800*600 1024*768 ve 1280*1024 seçenekleri vardı.

Verdiğin programı yükledikten sonra bir çok seçenek de geldi. Çok teşekkür ederim. Programlar şimdi çalışıyor.

Eyvallah sağol arkadaşım... Verdiğin linkteki programı download edip kurdum. Direk çalıştı. Bir nevi ekran kartını güncelledim.

Ekran çözünürlüğünde sadece 3 seçenek vardı. 800*600 1024*768 ve 1280*1024 seçenekleri vardı.

Verdiğin programı yükledikten sonra bir çok seçenek de geldi. Çok teşekkür ederim. Programlar şimdi çalışıyor.
    Birşey değil...
    Sanırım sen Windows 7 yi kurduğunda ekran kartı driverını hiç kurmamışsın sadece Win 7 kendi tanımış ama yeterli olmamış sürücüyü kuruncada tabiki ekran kartından en yüksek performansı sağlıyor Windows oyunlar ve aero. için..
    En son Fatih_gs tarafından düzenlenmiştir: 21.06.2010 20:49 Sebep: yazım yanlışını düzeltme
    Mozilla Firefox 6.0.1
    En iyi Ağ Tarayıcı
    PARDUS 2011

arkadaş benimki ati redeon bendede aynı sorun veriyor ne yapmalıyım??

Windows 8 ile de sorunsuz çalışıyor:

http://www.technopat.net/forum/windo...a-rehberi.html

10. Varsayılan

Selamınaleyküm arkadaşlar. FIFA 7 açılmıyordu ve açılması için uzun süre uğraştım ama olmadı. 1 kere daha kurmayı deneyip kapatcam pc yi dedim ve oldu. böyle bi konu açmam saçma gelebilir. ama Fifa 07 yi açabilirsem 5 tane forum sitesinde yadıklarımı paylasacam diye yemin ettim. Uğraşırsanız sizde kurarsınız Allah'ın İzniyle ^^

Benzer Başlıklar

1. Fifa 2007 problem?
    Night tarafından Oyunlar forumunda
    Yanıt: 4
    Son Mesaj: 29.03.2008, 16:22
  2. fifa 2007 hız sorunu!!
    attilabjk90 tarafından Oyunlar forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 31.07.2007, 23:48
  3. fifa 2007 reset sorunu
    omerson1905 tarafından Oyunlar forumunda
    Yanıt: 2