6 sonuçtan 1 - 6 arası sonuçlar

Question 2 Aydır Çalıştıktan Sonra Sonunda Örnekler Dışında Kendi Programımı Yazdım

Arkadaşlar ben programcılığa merak sardım başlamak için iyi bir dil olduğunu duyduğum için Vb.NET'e başladım. Önce kitaptan öğrendim daha zaten kitap bitmedi. Bide "Programcılık Mantığı" isimli bir kitap bitirdim temel olsun diye. İnternettende 4-5 video izledim. Sonra nette dolaşırken aklıma geldi dedim o kadar kitap okuyoruz 2 aydır çalışıyoruz bir şeyler yapmayı denesem diye sonra işte uğraşa uğraşa bir kronometre çıkardım ortaya. Bunları size neden anlatıyorum derseniz benim yaşım küçük oyuzden merak ediyorum yani hangi seviyedeyim diye. Yani bu programda bildiklerimi zorladım çünkü. Evet Link:

İNDİR

Birde eğer şunu şöyle yap diye öneri verirseniz sevinirim çünkü tecrübesizim.

Bir sorum daha var. Ben Vb.NET'i öğrendikten sonra hangi dile başlayayım C# mı yoksa C++ mı benim için zorluğu önemli değil öğrenmek için herşeyi yaparımda yani fazladan bir dil için öneriniz varmı?
    En son ozdeniz578 tarafından düzenlenmiştir: 25.06.2010 23:01

Katılım Tarihi
    2003
    Yer
    İstanbul-Beykoz

sistem gereksinimleri çok yüksek mesela netframe work 4.0a ihtiyacı var

aa ben onu değiştirecektim sağolun belirttiğiniz için

Katılım Tarihi
    2003
    Yer
    İstanbul-Beykoz

güzel birazda görsellik katabilirsen harika işe yarayan bişey olur

mesela krono metre yerine alarımlı saat yada saat başı çalan yada saati söyleyen yada hesap makinası gibi bişey 4işlemi yapsa yeter

bence c#'ı c++ a tercih edebilirsin ama benim kişisel görüşümdür bi iddaa değildir

@Husami arkadaşım görsellik olayını nasıl yapacağımı bilmiyorum. Yani şöyle bilmiyorum mesela klasik buton yerine shopta yaptığım guzel bir butonu nasıl koyacağımı bilmiyorum.

@flyer17 ben daha vb.net i bitirmedim de araştıracağım C# hakkındada olumlu şeyler duydum C++ hakkındada

Benzer Başlıklar

1. Bilgisayar Kapanıyor
    Kirsehirli tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 9
    Son Mesaj: 16.08.2017, 17:39
  2. Yanıt: 7
    Son Mesaj: 06.03.2010, 06:52
  3. 2 Aydır Uğraşıorum Eni Sonunda Çıldırcam
    slaphot tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 08.07.2008, 17:43
  4. Sistemim biraz çalıştıktan sonra kapanıyor