4 sonuçtan 1 - 4 arası sonuçlar
  1. Varsayılan ortaklık

arkadaslar sitem var yeni kurdum içerik dizayn falan düzele benziyor ortak arkadas arıyorum bu işlerden anlayan site 2 mizin olcak tek yapmamız gereken adsense hesabı acmak ve para kazanmak adsense kurallarını iyi bilmesi gerekiyor ayrıca güvenilir olması lazım link:

2. Varsayılan

arkadaslar sitem var yeni kurdum içerik dizayn falan düzele benziyor ortak arkadas arıyorum bu işlerden anlayan site 2 mizin olcak tek yapmamız gereken adsense hesabı acmak ve para kazanmak adsense kurallarını iyi bilmesi gerekiyor ayrıca güvenilir olması lazım link:

3. Varsayılan

arkadaslar sitem var yeni kurdum içerik dizayn falan düzele benziyor ortak arkadas arıyorum bu işlerden anlayan site 2 mizin olcak tek yapmamız gereken adsense hesabı acmak ve para kazanmak adsense kurallarını iyi bilmesi gerekiyor ayrıca güvenilir olması lazım link: http://portal.fforum.biz/forum.htm daha fazla konu acabiliriz ortak bulunca sitenin reklamını yapcam ve böylece üye gelcek

Katılım Tarihi
    2010
    Yer
    Holland\Amsterdam

hosgelinizi sil cok dikkat dagitiyor ben amatorum diyor teman bole kalsin ole abuk subuk tema yukleme ve resimlerin gozukmuyor temanin resimleri eksik sanirsam onlari bi adam et birde siteni normal adrese tasi paraya kiy eger para kazanmak istiyorsan
    fly Beyond the Clouds

ShowBiz

Benzer Başlıklar

1. banner ortaklık sistemi
    abdulheyy tarafından ASP ve ASP.NET forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 25.01.2011, 00:36
  2. Kafaları Karıştıran Ortaklık
    __USTA__ tarafından Linux forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 03.11.2006, 09:31
  3. Süper 1 site için ortaklık