Sayfa 2 / 5 İlkİlk 12345 SonSon
41 sonuçtan 11 - 20 arası sonuçlar
    Katılım Tarihi
    2010
    Yer
    portarika

şuan kullanılan onbord vga ekrankartlarının hiçbirini çalıştıramaz ethernet kartları onbord realtek çalıştıramıyor seskartı kesinlikle çalışmıyor realtek ALC880 win98se ile çalışmaz denemiştim tamamen fiyasko hatta mandreva 9 o bile çalışmadı dvd sürücüyü tanımadı ...

karusl0rdu Misafir

windows xp home edition bulabilirsen orjinal serialiyle birlikte bunu kur driverini bulmak o kadar zorda olmaz hem 95i düşünme bile

alakası yok kardeşim program kullanamazsın günümüz internetinde çok korunmasız kalırsın ondan sonra pcyi kurtaramazsın valla
    Öğrenmenın en büyük düşmanı,bildiğini sanmaktır
    Henry FORD

Bence sen eğer 98 kurarsan bazı programları çalıştırmaz ve bazı driverleri yükleyemeyebilirsin.Bunun için uçar veya tersine yavaşlar demeliyiz.
    Ne Mutlu Türküm Diyene.

Katılım Tarihi
    2011
    Yer
    İstanbul/Turkiye

ence hiç yükleme pc o kadar kasarki bir programa 10 kere bassanda çalışmaz o yüzden ultimate kalsın daha ii

Kardeşim Win95 kurarsan sistemine cinayet işlersin.Arkadaşlarımızında dediği gibi artık tüm programlar,eklentiler,oyunlar vb. herşeyin desteklediği işletim sistemi geliştirildi.Sisteminin uçmasından ziyade ancak masaüstünde,internet arama,masaüstünde gezinti(klasörde geçiş) ancak bu alanlarda hız sağlarsın ama bu hız sana %10 etki eder belkide farketmezsin.Ben windows7 yi tavsiye etmiyorum.Kızmayın bu benim görüşürüm.Evet windows 7 güzel ancak ben hala oyumu xp ye veriyorum.En kasmayan en güzel işlevi veren bana göre en pratiği windows xp'dir.Win7 bana göre sadece göze hitap ediyor ve sistemi kasmaktan başka işe yaramıyor.Ve çıkmadan şunu belirtmek istiyorum.Microsoft tarihindeki en kötü işletim sistemi Vista'dır.Vista kullanan arkadaşlarıma sesleniyorum hiç düşünmeden Xp ye geçin ya da göze hitap edicek birşey istiyorsanız windows7 tercihiniz size kalmış...

Şu ana kadarki en iyi en stabil ve sorunsuz işletim sistemi windows 7 dir microsoft xp den de desteğini tamamen çekti arkadaşlar bilginize.

vista kullanıyorum ama hiç memnun değilim windows 7 en iyisi bana göre. windows xp için microsoft desteği kesti zaten yakında vista dan da kescek desteği .. ie10 vista da çalışmayacak benim bildiğim

Vista görsellik açısından iyi ama performans açısından sınıfta kalan bir işletim sistemi idi zaten microsoftta bunu bildiği için hemen win7 yi çıkardı fakat vistadan desteğini kesmesinin bi 10 yılı bulacağını düşünüyorum service pack 2 paketinden sonra vistada epey iyileştirmeler oldu ayrıca.

Bu iexplorer la ılgılı bır durum değil şirket politikası

Benzer Başlıklar

1. metin2 de şifremi unuttum diom e posta hatası verio
    zazazaa tarafından Oyunlar forumunda
    Yanıt: 0
    Son Mesaj: 17.06.2010, 09:33

Gönderim İzinleri

• Yeni başlık açamazsınız
  • Yanıt yazamazsınız
  • Eklenti gönderemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •