Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
20 sonuçtan 11 - 20 arası sonuçlar

Çok kötü Vista

Katılım Tarihi
    2011
    Yer
    Mexico City - Playacar

Vistayı hiçbir zaman sevemedim. Bilgisayarın kaldırıyorsa win7 kur.
    Onu özlüyorum....

Katılım Tarihi
    2011
    Yer
    Mexico City - Playacar

bu da senin görüşün. ben win7 tarafındanım. Ama win7 starter dersen iş değişir. win7 starter kullanmaktansa vista starter ı tercih ederim.
    En son Gif_Creator tarafından düzenlenmiştir: 26.06.2012 19:21
    Onu özlüyorum....

4. Varsayılan

Alıntı Orijinalini Gönderen: dabbe Mesajı Görüntüle
    saçmalama 7 ile VISTA aynı kerneli kullanıyor... VISTA ile kasan 7 ilede kasar VISTA 7'den daha estetiktir... güvenlidir... XP kullanıcıları onu kullanmayı beceremez... hemen çamur atar...
    ben 5 yıldır vista kullanıyorum berbat bişi çok kasıyor hatta bu yüzden vin 7 geçcem vista iş sistemi bence oyunlarda ve pc de performans arıyorsan vin7 öneririm hatta bende win7 geçme planındayım bu yüzdende hiç kimseye önermem ben çektim onlar çekmesin

5. Varsayılan

Alıntı Orijinalini Gönderen: dabbe Mesajı Görüntüle
    bende hiç kasmadı... sadece C:\ için 10GB yerine 700MB boş alan bırakınca kastı... oda kapanma ve açılma hızında düşme oldu...
    valla bişi diyemem ben çok sıkıntı çektim o yönden

6. Varsayılan

Alıntı Orijinalini Gönderen: confickerbelasi Mesajı Görüntüle
    7 vistanin basitlestirilmis ve gelistirilmis hali www.microsoft.com.tr burda windows7enterprise ara hotmail ile giris yapip indir 32-64bt bence ikisinide indir bende xp-home,7enterprise64bt,pardus2012.1 ve ubuntu11.04 32bt var vista starter sp2 vardi 7 gibi calisiyordu asrock 775i945gz anakart vista uyumluluk sertifikasi var zaten suruculeri win98se,2000,me,xp,vista seklinde.
    hadi l4n o bilgisayar mı

7. Varsayılan

sakın başka yükleyin bilgisayara tam 107 format attım internet programı hep bozuluyoru service pack olsa bile windows 7 ultimate 64 bit yükledim bilgisayarımın cpu su ram i az olduğu için kasıyor ama enazından hatalardan kurtuldum

uzun zamandır vista kullanmak için direndim 4 yıl sonra windows7 yükledim gerçekten çok fark var aradavista çok yavaşlatıyordu ve inanılmaz kasıyordu

vista home basic orijinal dvd var onu kullanıyorduk ama 1gb ram ve 1.6 işlemci hızıyla vista oldukça kasıyordu makinayı , şimdi orjinal olmayan windows 7 kurulu gayet iyi şimdi

Steve Ballmer bile dedi
    CEO luk tarihimde yaptığım en büyük hata vistaydı

Benzer Başlıklar

1. avast iyi mi kötü mü?!?
    emir1907 tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 21
    Son Mesaj: 06.01.2010, 19:58
  2. Yanıt: 3
    Son Mesaj: 08.11.2008, 21:46
  3. Vista Kötü Diyenler!
    boyzalone tarafından Windows Vista forumunda
    Yanıt: 22