3 sonuçtan 1 - 3 arası sonuçlar
    Katılım Tarihi
    2010

Varsayılan Windows Phone 7 açılma süresinde lider !!

Elimizdeki bir videoda Windows Phone 7’li Lg Telefon, iPhone 4 , Nexus One ( Android ) , HD2 ( Windows Mobile ) ile karşılaştırılıyor ve açılış süresinde açık ara lider geliyor.

Video’da da göreceğiniz üzre yaklaşık 15 saniyelik bir farkla Windows Phone 7 rakibi olan işletim sistemlerinden çok daha hızlı açılıyor. Üstelik bu Windows Phone 7’nin sadece geliştirilen sürümü. Final sürümü ile birlikte bu performansın daha da artırılacağını düşünüyoruz.

Video’da Windows Phone 7, 15 saniyede açılırken, diğer sistemler ortalama 30 saniyede açılıyor. 3. Parti yazılımların ne kadar etkisi var video-dan bunu anlayamıyoruz ancak Microsoft’un yeni mobil işletim sistemine hummalı bir çalışma yaptığı açıkça ortada.

KAYNAK
    Video için TIKLAYIN

Katılım Tarihi
    2010

Varsayılan yorumlar

bir çok blogta okudum özellikle engadget.com daki editörler kullanımının çok rahat olduğunu belirtiyorlar. android çok hızlı büyüdü ancak windows phone 7 arkasında da microsoft 'un gücü var.

bekleyip göreceğiz

Katılım Tarihi
    2010

ios 3. parti uygulama açısından çok zengin. evet ios güzel gelişitor ama kişiselleştirme çok yok. eskiden windows mobile ile oynaayabildiğin gibi ios ile oynayamıyorsun. android ise tamamen açık kaynak kodlu. bak daha çıkalı 2 yıl olmadı neredeyse geliştirici sayısı ios a ulaştı android'in. çünkü ios arkasında sadece apple var android arkasında bir çok firma var (samsung,google,lg vs.vs)

microsoft ise sürekli röportajlarda farklı bir stratejileri olduğundan bahsediyor. henüz windows phone kullanma şansım olmadı ancak merak ediyorum. kullanmadığımdan dolayıda bir yorum yapamıyorum

Benzer Başlıklar

1. Lider Metin2 Pvp Server 2 yil online !
    lidermt2 tarafından Oyunlar forumunda
    Yanıt: 0
    Son Mesaj: 17.06.2010, 12:54
  2. Bilgisayar açılma, geç açılma ve açılmama sorunu???
    iverim tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 5
    Son Mesaj: 11.07.2009, 16:26
  3. Windows xpde açılma sorunu
    cansukru tarafından Windows XP forumunda
    Yanıt: 8
    Son Mesaj: 06.02.2008, 01:18
  4. Windows Açılma Sorunu
    istanbullu_94 tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 19.01.2007, 14:33
  5. Windows XP açılma problemi