Sayfa 1 / 2 12 SonSon
12 sonuçtan 1 - 10 arası sonuçlar

Varsayılan Nokia 5800 yazılım güncelleme sorunu

arkadaşlar 5800 a versiyon yüklemek istediğimde devamlı ovi suite kurulumu istiyor kuruyorum tekrar istiyor yani bi kısır döngü içine girdim. bu bir ikincisi versiyon atmak isterken dili ingilizce olma ihtimali var mı ----n95 e attım ingilizce olmuştu---varsa tekrar türkçe yapmak kolay mı 3. ise hafıza kartını versiyon atarken çıkarmalı mıyım yoksa takılı kalsa bişi olmuyo mu?
    barika-i hakikat müsademe-i efkardan çıkar

Katılım Tarihi
    2009
    Yer
    İstanbul

Ovi Suite benim de başıma musallat olmuştu bir ara baktım olmuyor Pc Suite indirdim birde yazılım güncellemek için ayrı bir eklentisi var Pc Suite'in onu da indirdim kurdum, telefonun yazılımını güncelledim.

Ben hiç birşey ellemedim yazılım güncellerken yine Türkçe dil olarak kuruldu. Hafıza kartını yedeklemenizi öneriyor program ama ben ne yedekledim ne de çıkardım. Hiç bir sorun olmadı.
    Leon_
    Hiç birşey engel değil seni sevmeme sen bile, sensizlik bile!

kardeş bende yeni pc suite indirdim ama dewamlı oviyi indirmek istemesini anlamadım yoksa önce n 95 e kolayca versiyon atmıştım...

Katılım Tarihi
    2009
    Yer
    İstanbul

Ovi Suite kurulumu yaptıysanız Ovi Suite ile yazılım güncelleştirmeyi yapabilirsiniz. Pc Suite gibi telefon ile pc bağlantısı kurun Araçlar > Yazılım Güncellemeleri adımını izleyin sonrası kolay, çıkan yönergeleri takip edin.
    Leon_

o şekilde telefonun kendi içinden yapmak istediğimde avea internete bağlanmak istiyo yani ücretli sanırım ücreti hakkında bilgin var mı

Katılım Tarihi
    2009
    Yer
    İstanbul

AVEA'nın sadece internet paketini biliyorum o da "Haftalık İnternet Paketi" 5 Lira karşılığında 1 hafta boyunca 100 Mb internet kullanabiliyorsun. Günlükte var 3 Lira sanırım bu paket ile 24 saat boyunca 100 Mb internet kullanıyorsun.
    Paket aşım ücreti 0,5Krş/mb

Satın almak istersen
    Haftalık için -> ABONEHAFTA yaz 9495'e gönder.
    Günlük için -> ABONEGUN yaz 9495'e gönder.
    Leon_

ya onu satın almak sorun değil de daha çok benim ilgilendiğim pc suite nin neden her defasında ovi kurulumu istemesi ve güncelleme yapmaması

Katılım Tarihi
    2009
    Yer
    İstanbul

Pc Suite güncelleştirme eklentisi yeni cihazları tanımıyor olabilir ve bu yüzden sizi Ovi Suite yönlendiriyordur. Yeni cihazlar için Ovi Suite öneriyorlar zaten kutudan da Ovi Suite yazılımı çıkıyor.

Pc suite sizin Ovi'yi kurup kurmadığınızı kontrol etmiyordur sadece sizi Ovi Suite için yönlendirmiştir. Döngü değil yani..
    Leon_

şimdi şöyle söyleyim yegenimde de aynı telefon var ve pc suite o şekilde bi uyarı yapmıyo ancak onunkinde de versiyonu düşük olmasına rağmen yüklenecek herhangi bişi yok gibisinden bi uyarı gelirmiş ..herneyse ovi suite yi yükleyeyim bakalım oradan yapabilir sanırım

Katılım Tarihi
    2009
    Yer
    İstanbul

Ovi Suite yazılım güncellemesi yapıyor 2 defa ordan güncelledim telefonu sonra bir sorun oldu güncelleme olduğu halde yapmıyordu tekrar kurulum istiyordu Ovi. Böyle olunca Pc Suite'den yaptım..

Kolay Gelsin.
    Leon_

Benzer Başlıklar

1. nokia 5800 wlan sorunu
    opal tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 0
    Son Mesaj: 16.07.2010, 22:20
  2. Nokia 5800 XpressMusic flashplayer sorunu...
    ENqiiN tarafından Microsoft ve Nokia Telefonlar forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 23.05.2010, 14:04
  3. Nokia 5800 RezaLeti !!
    _MegaDeth_ tarafından Microsoft ve Nokia Telefonlar forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 22.05.2010, 18:49
  4. nokia 5800 almayın !!
    belcey tarafından Ürün İnceleme ve Tavsiye forumunda
    Yanıt: 6
    Son Mesaj: 13.03.2010, 13:27
  5. Nokia 6300 güncelleme sorunu