4 sonuçtan 1 - 4 arası sonuçlar

Varsayılan Gom Player Sorunu

Arkadaşlar Gom Player'da mp4 oynatamıyorum.PREFERENCES yani F5'e basınca çıkan ayarlardan Other=Diğer'i seçiyorum.Oradan iles Types,tüm formatlar işaretli.Resimdede görüldüğü gibi.K-Lite Paketi İşe Yaramıyor.

Resmi Görme İçin Tıklayın

Şimdiden teşekkürler.

BGom Player'den sora Windows Media Player'ı yüklemiştim ve yükledikten sonra böyle oldu.Daha sonra Windows Media Player'ı sistemden silip,Gom Player'ıda kaldırıyoruz.Daha sonra Gom Player'i tekrar kuruyoruz.Codeclerin hepsi otomatikmen Gom Player'a geçiyor.Kısacası codeclerin hanigisine geçmesini istiyorsanız en son o programı yükleyin.

Tüm Playerları kurduktan sonra en son üstüne K-Lite Codec Pack Full yüklerseniz tüm videolar tüm Playerlar ile sorunsuz çalışır...
    Mozilla Firefox 6.0.1
    En iyi Ağ Tarayıcı
    PARDUS 2011
    Kurulan&Çalışan DVD 32+64 bit

4. Varsayılan

gom player benim en çok sevdiğimi video oynatıcıları arasında yer alırken mp4 ve mp3 dosyaları ve codec pack hatası vermeye başladı tam vazgeçecekken bir arkadaşım güncelle yeni sürümünü indir sorun düzelir dedi http://www.indirvip.com/gom-player-indir benim gibi sorun yaşayan arkadaşlar var ise güncel ve TÜRKçe sürümünü buldum

Benzer Başlıklar

1. Mp3 Player Sorunu ?
    bekocan tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 30.12.2008, 16:19
  2. Dvd player sorunu.
    ufuk179 tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 30.06.2008, 02:37
  3. mp4 player sorunu
    cagatayy tarafından Teknoloji forumunda
    Yanıt: 3