3 sonuçtan 1 - 3 arası sonuçlar

Varsayılan Ayakkabı boyasını çıkartma

Öncelikle iyi akşamlar.

Böyle ilginç bi konuyla bu foruma danışcağım aklımın ucundan bile geçmezdi. Adidas marka ayakkabımı ayakkabıcıya gidip boyattım fakat sonradan ayrı bi boyasının olduğunu öğrendim ve boyayı çıkarmam lazım. Yardmcı olursanız sevinirim.

ayakkabı boyasını Önce tiner sonra beyaz ispirto ile silin demiş bir site diğeri ise
    alkol ile silin demiş şayet renkli ise 1 ölçek alkol 2 ölçek su ile çıkarın demiş
    bence tiner ile çıkar yanlız ayakkabıda renkli deşenler falan var ise onlarıda söker atar
    alkol veya ispirto derim
    BANA ULAŞIN
    avatarı dahada küçültün mercekle bakalım, yazılarıda küçültün nede olsa reklam izlemeye geldik buraya

Katılım Tarihi
    2003
    Yer
    Ankara

Kimyasal çözücüleri sakın kullanmayın!

Nemli bir bez ile çıkarabildiğiniz kadarını çıkartın, başka da birşey yapmayın. Hatta yapacağınız en iyi şey boyatmak yerine ayakkabılarınızı bir bez torbaya koyduktan sonra çamaşır makinesinde düşük sıcaklıkta yıkamaktır. Bu yöntemi yıllar önce spor ayakkabı, özellikle de Adidas takıntısı olan bir arkadaştan öğrenmiştim, boyadan daha iyi sonuç veriyor. Zaman zaman bu işlemi ben de yapıyorum ve ayakkabılar (Çizikler hariç) ilk alındığı haline geliyor.

Benzer Başlıklar

1. Rengi değişen ayakkabı
    tktugberk tarafından Teknoloji forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 22.12.2009, 15:06
  2. Yazıcıdan Kağıt Çıkartma
    lekemrah tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 06.11.2009, 22:37
  3. winrar da çıkartma problemi
    octopusokan tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 4