5 sonuçtan 1 - 5 arası sonuçlar

Unhappy Dosya Türü Hatası

değerli arkadaşlar bilgisayarımı sabah açtım karşıma masaüstündeki programlar internet giriş sayfası ve mesenger giriş simgesi komple ne var ne yok adobe reader 9 simgesi olmuş neye tıklarsam tıklayım adobe ile açıyor fakat ... dosya açamadı çünkü desteklemeyen bir dosya türü yada bozulmuş yazıyor sistem geri yükleme yapmak istiyorum yine aynı hata çalıştıra regedit yazıp sistemi açmak istiyorum açmıyor yine aynı hata yeniden başlatım F8 le onar filan diyorum sistem geri yükle diyorum düzelmiyor ne yapmam gerek lütfen yardım edermisiniz şimdiden teşşkürler

Katılım Tarihi
    2010
    Yer
    TÜRKİYE_İstanbul

adobe yi sil program files dende sil sonra tekrar kur en basit yolu bu buna benzer durumlarda bunu yapın bazen player programlarında da olur ama tüm simgeler değiştirmez kolay gelsin

3. Varsayılan

Sistem geri yükleme yaptığınızda sorun çözülecektir.
    Sistem Geri Yükleme nin Nasıl Yapıldığına Gelince; Başlat düğmesinin resmi , Tüm Programlar, Donatılar, Sistem ... Sistem Geri Yükleme,

Alıntı Orijinalini Gönderen: hitman_man Mesajı Görüntüle
    adobe yi sil program files dende sil sonra tekrar kur en basit yolu bu buna benzer durumlarda bunu yapın bazen player programlarında da olur ama tüm simgeler değiştirmez kolay gelsin

kardeş programı kaldır dediğim zaman kaldırmıyor HATA 1327.GEÇERSİZ SÜRÜCÜ+C530 F:/ HATASINI VERİYOR .... PROGRAM FİLES den sil dediğim zamanda BU PROGRAMDA DEĞİŞİKLİK YAPABİLMENİZ İÇİN SYSTEM İZİN VERMELİDİR DİYOR

Alıntı Orijinalini Gönderen: cerrah16 Mesajı Görüntüle
    sistem geri yükleme yaptığınızda sorun çözülecektir.
    sistem geri yükleme nin nasıl yapıldığına gelince; başlat düğmesinin resmi , tüm programlar, donatılar, sistem ... sistem geri yükleme,

kardeş sistem geri yükleme yapamıyorumki sistem geri yükleme yap dediğim zaman bile aynı sorunla karşılaşıyorum f8 e basıp yapmayı denedim ama ordada aynı sorunla karşılaşıyorum

Benzer Başlıklar

1. flv dosya türü
    styl_28 tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 11
    Son Mesaj: 06.04.2009, 10:47
  2. .ctt dosya türü
    sakaryali tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 19.11.2008, 21:40
  3. SSB TÜRÜ DOSYA
    miner2005 tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 4