7 sonuçtan 1 - 7 arası sonuçlar

Varsayılan pc aniden kapanmasi?

selam arkadaşlar

notebook kulanicisiyim
    marka: sony vaio
    model:VGN-CS21S

fan aşiri ses yapiyordu öle böle değil yani pc ısındıgı zaman fan calisiyordu ama cok ses yapiyordu sonra kitlenip kapaniyordu ben fanı söktüm temizledim geri koydum ses kesildi ama buseferde hafif dokunsam pc kapaniyordu sonra dedim sorun termal macunda olabilir onuda yeniledim
    bu sefer sorun film video oyun oynarken felan aniden kapanmasi sizce sorun fandami? cpu değerleri %10 iken sorun yok film izlerken felan %60 görüyo ve kapaniyo anlam veremiyorum.

fanlar temiz + termal macunda sürdüm ama cpu şöle %60-70 görünce pc kapaniyor oyun film izlemessem cpu değerleri %10 felan bi video izleyim çat kapaniyor sorunu bir türlü bulamadim ekran karti ile alakali olabilirmi? fanin düzgün calisip calismadigini nasil anlayabilirim? virüslede alakasi yok sistem yeni çünkü

herkeze teşekkürler şimdiden... fan resminide koyabilirim

sorun ram bence

işlemcide bi sorun vardır bir film içn %60 çok fazla ben oyun oynarken bile %30 kullanıyo

Bence sorun power supply ile alakalı sistemi kaldıramaıyor artık..sorunu ondan çözerek başlamalısın.bu şekilde ısrar edersen anakartı yakarsın..

power supply ile alakasi olduğunu sanmiyorum leptopda power supply nerede bulunuyor onuda tam bilmiyorum fakat dedigim gibi fan aşiri ses yapiyodu cikarttim yagladim ses kesildi ama bu sefer cok hassaslaşti dokunsam kapaniyordu dedim termal macundan galiba sürdüm topladim busefer film izlesem kapaniyor oyun oynasam kapaniyor sistem yeni anlamiş değilim yeni fan spariş ettim onun dişinda ne yapmaliyim? nasil bir test uygulamaliyim yurt dişinda olduğum için parçada sıkıntı cekiyorum yardimlarinizi bekliorum fanin dönüp dönmedigini nasil test edebilirim varmi fikriniz? yada calisip calismadigini nasil anlarim?
    En son bymaster tarafından düzenlenmiştir: 06.01.2011 22:22

Alıntı Orijinalini Gönderen: bymaster Mesajı Görüntüle
    power supply ile alakasi olduğunu sanmiyorum leptopda power supply nerede bulunuyor onuda tam bilmiyorum fakat dedigim gibi fan aşiri ses yapiyodu cikarttim yagladim ses kesildi ama bu sefer cok hassaslaşti dokunsam kapaniyordu dedim termal macundan galiba sürdüm topladim busefer film izlesem kapaniyor oyun oynasam kapaniyor sistem yeni anlamiş değilim yeni fan spariş ettim onun dişinda ne yapmaliyim? nasil bir test uygulamaliyim yurt dişinda olduğum için parçada sıkıntı cekiyorum yardimlarinizi bekliorum fanin dönüp dönmedigini nasil test edebilirim varmi fikriniz? yada calisip calismadigini nasil anlarim?
    anladığım kadarıyla işlemci kısmındaki montajınızda sorun olmalıki biraz yükte soğutamayıp kapanıyor bence bu kısmı elden geçirin tekrar

evet sanirim 2. onarmamda fanda bir arza oldu ve sanirim dönmüyo dönmedigi içinde sogutmuo sizce ne yapmaliyim? fani nasil test etmeliyim? genemi sökeyim fani fanin düzgün calisip calismadigini test edebilicegim birşey olsa keske bulamadım

Benzer Başlıklar

1. Bilgisayarm aniden kapanıyorn ve aniden kilitleniyor yardımm
    penguen93 tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 8
    Son Mesaj: 19.11.2010, 17:27
  2. gorev yoneticisi acmamla kapanmasi bir oluyor
    YENER11 tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 03.03.2010, 23:02
  3. Ekran kapanmasi sorunu
    trgy111 tarafından Windows XP forumunda
    Yanıt: 7