10 sonuçtan 1 - 10 arası sonuçlar
  1. Arrow ''''grafik/çizim çalışmalarıı için laptop önerisi''''

merhaba arkadaşlar. nette epey araştırdım , forumlara baktım eski konuları okudum ama pek yardımcı olmadı, baktıklarım oyun pcleriydi ve bayağı uçuklardı.. forumlarda önerilen laptopların çoğu kalkmış o yüzden yardımcı olabilir misiniz diye başlık açtım. 1 sene kadar önce kendi araştırmalarımla bir laptop aldım ve çok pişman oldum ve şimdi bir bilene danışmadan almak istemiyorum.
    photoshop , corel , painter , illustrator ve animasyon programlarını kullanabileceğim bir laptop düşünüyorum. 1.400 - 1.800tl ye kadar çıkabilirim.. aslında masaüstü taraftarıyım ama işten dolayı laptopa yönelmek zorunda kaldım.. çok şey istiyorum biliyorum ama bu fiyata samsung , asus , lenovo önerebilirseniz sıkıntılı bir öğretmeni mesut edersiniz

2. Varsayılan

tamam 'öyle bir geçer zaman ki' saatinde açtım konuyu , ilgi o yüzden sıfır anlayabiliyorum
    bir iki öneri verebilecek hiç mi kimse yoktur yahu..
    Gözyaşının akmasına bazen bir soğan değil bir hıyarda neden olabilir ! :roll:

3. Varsayılan

2 mesaj ve üstü link verebiliyormuş..
    incelediğim bazı laptoplar şöyle ;

http://www.pcdepo.com/asp/product/77...3GB-320GB-15-6

http://www.bimeks.com.tr/urun.aspx?kid=1002&uid=115020

http://www.hepsiburada.com/Liste/len...&categoryId=98

lenovo'nun özellikleri daha iyi gibi geldi bana.. ısınma konusunda nasıldırr? servisi?? benim aradığım özelliklere göre iş görür mü ?? bir kere dilim acerdan yandı fecii korkarak alıyorum şuanda..

4. Varsayılan

hiç mi cevap verebilecek , yönlendirebilecek kimse yok yahu.. :roll:
    dua alırdınız , minnet duyardık. yazıktır günahtır şu çaresizlikte anlamadan beklemek..

5. Varsayılan

cevap verdiğin için teşekkürler öncelikle.
    evet sarsmasın diye bütçeyi yüksek tutmaktan kaçındım. 2-3 sene performans alabileceğim bir makinaya ihtiyacım var , sonrası için masaüstüne geçmeyi düşünüyorum.
    lenovo benim de aklıma yatıyor. sadece ısınma problemi yaşatır mı diye endişeleniyorum. pek kullanıcı yorumu da bulamadım.
    bir de şunu sorsam ; nvidia geforce 310M , ati hd 545v , ati hd 5470 bu ekran kartlarından hangisi daha iyidir acaba , benim için iş görür seviyedemidir??

6. Varsayılan

bu arada benim şuan kullandığım illet acer'mın özellikleri şöyle;
    core 2duo t6400 2.0ghz 800mhz 2mb önbellek , ati hd 3470 512mb , 2gb drr2 , 250gb hdd
    bilgisayarın kapatınca açılmama problemi var , nazından günlerce açtırtmıyor kendini. alalı 1 sene oluyor servise göndereceğim. bu kapanma ve ısınma probleminden dolayı doğru dürüst hiç kullanamadım ve epey de soğumuş bulunmaktayım.. böyle bir bilgisayarın ardından bu incelediğim lenovo rahat bir nefes aldırır mı bana? malum pek anlamıyorum bilgisayar donanımından ; ama hız farkını bariz şekilde hissettirir mi programlarda?

7. Varsayılan

acer için ortalama bir fiyat ödemiştim ama işe yaramaz çıkınca o bile oturuyor insanın içine.
    verdiğin bilgiler için çok sağol. bir kaç farklı modele daha baktım , kafamda oturmaya başladı. oyunlara ilgim yok , çizim işleri için ağırlıklı kullanıyorum. maya gibi modelleme programlarını kurcalayayım diyordum ama alacağım bilgisayar çalıştırabilecek durumda olmaz herhalde tek derdim photoshop ve painterda ki işlemlerde kasmaması ve işlem sürelerinin uzun olmaması.. bunu verecek laptobu baştacı yapacağım.
    bilgilendirme için tekrar teşekkürler

Tartışmasız appel macbook.
    {A,B,C,Ç,D,E,F,G,Ğ,H,I,İ,J,K,L,M,N,O,Ö,P,R,S,Ş,T,U ,Ü,V,Y,Z}

Göründüğünüz gibi alfabemiz de "w,q,x" yok!

Ana Kart Foxconn P9657AA-8EKRS2H
    İşlemci DualCore Intel Pentium E2220, 2400 MHz (12 x 200)
    Ram 3gb ddr2 Kingston
    Ekran kartı Pcı-e ATI Radeon X700 (RV410)
    İşletim Sistemi Windows 7 Ultimate & Ubuntu 9.10

Bilgisayarın yavaşladıysa Advanced sytem care i çalıştır
    İndir

Katılım Tarihi
    2011
    Yer
    ordan burdan şurdan

arkadaşlar benm de var böyle bi sorunum grafik çalışmaları için laptop almk istiyorum ama laptoplar hakkında hiçbir bilgim yok fiyat aralığımda fazla yüksek değil önerebileceğiniz markalar varmı?

Katılım Tarihi
    2011
    Yer
    ordan burdan şurdan

çok tşk ederm ama dell yada lenova da çok iyi diyolar packard bell in işlemci hızı biraz düşük gibi

Benzer Başlıklar

1. Grafik programları için düzgün bir Laptop!
    bil_mil tarafından Teknoloji forumunda
    Yanıt: 37
    Son Mesaj: 30.09.2010, 00:11
  2. Oyun için Laptop önerisi verirmisiniz?
    tobey90 tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 8
    Son Mesaj: 07.06.2010, 23:23
  3. grafik tasarımı için uygun bir laptop önerisi istiyorumm
    munifest tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 18.09.2009, 01:48
  4. Sunum vb için laptop önerisi
    spider90 tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 0
    Son Mesaj: 01.07.2009, 14:15
  5. çizim için notebook önerisi