10 sonuçtan 1 - 10 arası sonuçlar
    karusl0rdu Misafir

Varsayılan Sevgililer Günü

Arkadaşlar bana sevgililer günüyle ilgili güzel bir sms söylermisiniz. Gece 12 de yollayacağım gördüğünde mutlu olsun istiyorum. Aklınızda bişey varmı ?

Katılım Tarihi
    2011
    Yer
    İstanbul

Buyur kardeşim

Sana yıldızlar kadar yakın olmak isterdim her baktığında beni görebilmen için, sana bulutlar kadar yakın olmak isterdim üzüldüğünde gözyaşlarını yağmur olup silebilmek için, sana sen kadar yakın olmak isterdim ki beni, seni sevdiğim kadar sevebilmen için. Sevgililer günün kutlu olsun biriciğim.

Bence gayet güzel bir söz...

kitaptan vaz mı geçtin
    Güzel gören güzel düşünür, Güzel düşünen hayatından lezzet alır............

karusl0rdu Misafir

Yok aldım The Secret'i ama çok zor buldum ya 50 tn kitapcı dolaştım en az ama sonunda buldum. Yarın veririm.
    Gece yarısı msj atmak istiyorumda bendede hiç şairlik yok anlamıyorum güzel söz yazmaktan.

karusl0rdu Misafir

AgentForce teşekkürler bikaç tn daha bakıyım ona göre en güzel olanını yollarım

Katılım Tarihi
    2011
    Yer
    İstanbul

Bak bunlarda var, beğenirsin umarım...

• Maviler giyer bulut olurum, yeşiller giyer bahar olurum, bakarsın bir gün beyazlar giyer senin olurum. Sevgililer günün kutlu olsun.

• Bulutlara yükledim hasretimi, rüzgarlarla yolladım sevgimi, yağmurlar yağdırdım gözyaşlarımla küçük melekler gönderdim seni öpmeye! Sevgililer günün kutlu olsun!

• Bir kuş olup gitsem, aşsam şu enginleri, varsam senin yanına. Öpsem doyasıya, koklasam seni, en büyük hediye odur bana.

• Hani en güzel aşklar imkansız gelir ya insana, imkansız olduğun için aşığımsana!.. Sevgililer Günnü kutlu olsun birtanem, seni çok seviyorum.

karusl0rdu Misafir

AgentForce kardeşim güzellerde hepsi internette var orjinal bişey arıyorum şöyle şiirle filan uğraşan arkadaşlar varsa diye

karusl0rdu Misafir

bende bi mektup yazıyım kalpli zarfa

karusl0rdu Misafir

2-3 sene sonra senin içinde anlamlı bi gün olmaya başlar bizim yaşlara geldiğindede stresli günler arasına girer

mustafa topaloğlu tavuk öneriyordu bir ara çiçek alıcama pişmiş tavuk almak daha iyi yer hiç değilse diyordu (fena fikirde değil )
    En son receb tarafından düzenlenmiştir: 23.02.2011 23:41

Benzer Başlıklar

1. Philips'ten Sevgililer Günü Hediyesi
    faruqen tarafından Hayat, Evren ve Her Şey forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 01.07.2019, 16:55
  2. Babalar Günü
    dreampink tarafından Hayat, Evren ve Her Şey forumunda
    Yanıt: 4
    Son Mesaj: 12.06.2010, 15:58
  3. isim.seniseviyorum.be - Sevgililer gününe özel blog servisi :)
    saqaron tarafından Web İnceleme forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 30.01.2008, 22:38
  4. Babalar Günü
    keanu tarafından Diğer Uygulamalar forumunda
    Yanıt: 12
    Son Mesaj: 15.06.2003, 23:41

Gönderim İzinleri

• Yeni başlık açamazsınız
  • Yanıt yazamazsınız
  • Eklenti gönderemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz