Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
31 sonuçtan 21 - 30 arası sonuçlar

önümüzdeki ay amd yeni işlemcisini tanıtsın hele ,resmen pazara girsin ;( i7 960'ın bulldozer ile aralarındaki fark i7 960'ın 300 dolarlık indirimiyle ve kabaca hesaplamayla 800 tl seyirlerinde olur tahminim ) ,ya bütçeye göre t1100 yada bulldozer düşünürüm...i7deki indirime rağmen ve amd yeni işlemcisini pazara sürmesine rağmen yinede bulldozer çok daha hesaplı olacaktır.i7 980x şu anda 2350 tl sularındayken bulldozerin türkiye fiyatını görmek lazım

yani aslında bu kadar uzaması bile saçma abi
    yüksek performans ve yüksek para intel...
    fiyat/performans amd bu kadar basit ne diye tartışıyonuz bir birinizi kırıyonuz ^^ ?

Alıntı Orijinalini Gönderen: EmpeRRor94 Mesajı Görüntüle
    Ayrıca İŞLEMCİLERDE hata yoktu, SADECE yonga setlerinde sorun vardı. Yani anakartın üzerindeki chipsetlerde...
    Neyse artık uzatmanın bir anlamı yok, anlayan anlamıştır. Herkezin kendi keyfi bilir.
    gayet tabii.hatta fırsattan istifade edip i7 2600k almıyı dşündüm.asus ana kartınında şu hatasız olan portlarını kullanırım demiştim.ancak bulldozeri bekleyip fiyatını ve becerisini görmek istedim.bilinmez belki geçen zamanda yine fiyatlar eski haline yükselir belki aynı kalır, seçim yapılır...
    sonuçta burda bir şeyi tartışırken atışmanın manası yok.yukarda bayağı bir çekişme olmuş ama zenginin işlemcisi bizim elimizi yoruyor sadece

İşte benimde demek istediğim, bu indirim tam bir fiyat-performans canavarı doğuruyor ama arkadaşlar banamısın demiyor, çokta önemli değil açıkçası..^^ Daha indirim TR'ye gelmeden biz burda birbirimizi yeriz herhalde
    CS,CSS,TF,KO,BF2,RTW,MTW,SR GAMER

intelde bir hata varsa şirket 700 milyon dolar kaybediyorsa ben sistem kurarken 700 tl kazanıyorum daha ne olsun...intel benim mi

Alıntı Orijinalini Gönderen: qwertycml Mesajı Görüntüle
    önümüzdeki ay amd yeni işlemcisini tanıtsın hele ,resmen pazara girsin ;( i7 960'ın bulldozer ile aralarındaki fark i7 960'ın 300 dolarlık indirimiyle ve kabaca hesaplamayla 800 tl seyirlerinde olur tahminim ) ,ya bütçeye göre t1100 yada bulldozer düşünürüm...i7deki indirime rağmen ve amd yeni işlemcisini pazara sürmesine rağmen yinede bulldozer çok daha hesaplı olacaktır.i7 980x şu anda 2350 tl sularındayken bulldozerin türkiye fiyatını görmek lazım
    BULLDOZER'leri düşük fiyata beklemeyin derim, çok güçlü olacaklar.
    i7 960 , taş çatlasın en fazla 500 Lira olacak Türkiyede. Bulldozer ise en az 700 Lira olur diye tahmin ediyorum..

BULLDOZER'leri düşük fiyata beklemeyin derim, çok güçlü olacaklar.
    i7 960 , taş çatlasın en fazla 500 Lira olacak Türkiyede. Bulldozer ise en az 700 Lira olur diye tahmin ediyorum..
    dozer i7 2600k dan %50 daha hızlıymış yapılan testlerde, ve eğer 700 civarında da olsa yinede benim gibi sistemi 1 kere toplayıp onunla ölenler için çok ta fena değil.
    ama test her ne kadar doğru da olsa i7 2600k ya göre sadece %50 oranında daha fazla işlem ve beceri gücüne sahip olması çokta iyi sayılmaz.sonuçta 8 çekirdek...ama bende derimki bnm makine zamanında cihanda birinciydi
    geçmiyorki zaman görelim azıcık ucundanda kurtulam

İyide kardeşim, 8 çekirdekli ve 700-800 Lira olan bir işlemciyle ne yapmayı planlıyorsun ki? Servermi kuracaksın Ayrıca her zaman diyoruz ki ; son çıkan teknolojiye verilen paranın yarısı her zaman çöper gider. En güzeli; sizin ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek bir işlemci seçmektir.İlerleyen zamandada bu böyle gider; bulldozer alırsınız.
    Mesela en fazla oyun oynanacak,internette gezilecek,film seğredilecek bir bilgisayarda 6-8 çekirdekli işlemciler günümüz koşullarında abartılı oluyor ve maddi zarar, israf oluyor.
    Bizim bunları takip etmemiz sırf merak, heves.. yoksa işim olmaz bulldozerdir, i7 970'tir... Ama 960 çok uygun fiyat olursa alırım şahsen, hep özenmişimdir şu i7 kullananlara.. :P

Oyun,film gibi uygulamal için öncelikli yatırım EKRAN KARTI'dır. Sonrasında işlemci,ram vs... gelir. (:

İyide kardeşim, 8 çekirdekli ve 700-800 Lira olan bir işlemciyle ne yapmayı planlıyorsun ki? Servermi kuracaksın Ayrıca her zaman diyoruz ki ; son çıkan teknolojiye verilen paranın yarısı her zaman çöper gider. En güzeli; sizin ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek bir işlemci seçmektir.İlerleyen zamandada bu böyle gider; bulldozer alırsınız.
    Mesela en fazla oyun oynanacak,internette gezilecek,film seğredilecek bir bilgisayarda 6-8 çekirdekli işlemciler günümüz koşullarında abartılı oluyor ve maddi zarar, israf oluyor.
    Bizim bunları takip etmemiz sırf merak, heves.. yoksa işim olmaz bulldozerdir, i7 970'tir... Ama 960 çok uygun fiyat olursa alırım şahsen, hep özenmişimdir şu i7 kullananlara.. :P

Oyun,film gibi uygulamal için öncelikli yatırım EKRAN KARTI'dır. Sonrasında işlemci,ram vs... gelir. (:
    ahada bu başlığın iyi yorumu oldu
    ve tamamen doğru.ama sistem kurmak turşu kurmak kadar kolay olmuyor

kusura kalma bu forumda rep sistemi yok olsaydı bu yoruma yıldızlı tebrik kartı yollardım

Alıntı Orijinalini Gönderen: qwertycml Mesajı Görüntüle
    ahada bu başlığın iyi yorumu oldu
    ve tamamen doğru.ama sistem kurmak turşu kurmak kadar kolay olmuyor

kusura kalma bu forumda rep sistemi yok olsaydı bu yoruma yıldızlı tebrik kartı yollardım
    Tabi, turşu nedir ki.

Benzer Başlıklar

1. 700 Mb'lık Dosya İndirimi
    M_26_7 tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 26.08.2010, 11:03
  2. 1045 - İndirimi Kod Numarası
    teknolog94 tarafından Mobil Aygıtlar forumunda
    Yanıt: 9
    Son Mesaj: 07.09.2008, 17:08
  3. İndirimi tamamlanmayan videoyu izlemek
    samterk tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 7
    Son Mesaj: 10.09.2006, 11:43
  4. Intel mi? - AMD mi? Neden Bu Kadar Büyük Fiyat Farkları?
    nnarin tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 12
    Son Mesaj: 19.10.2004, 03:09

Gönderim İzinleri

• Yeni başlık açamazsınız
  • Yanıt yazamazsınız
  • Eklenti gönderemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •