8 sonuçtan 1 - 8 arası sonuçlar

Exclamation windows 7 windows server 2008 gibi gözüküyor :(

başlıkta belittiğim gibi windows 7 sp 1 guncellestirmesini yukledim,yeniden başlattım ve w server 2008 gibi gözükmeye başladı yani başlat menüsü falan normalde hafif şeffaftır ya o gitti ve w7 ye ait özellikler gitti format atmadan nası düzeltebilirim format atarsam butun oyun ve programları geri yuklemem 1 hafta surer
    En son sualp1186 tarafından düzenlenmiştir: 16.03.2011 19:32

Alıntı Orijinalini Gönderen: sualp1186 Mesajı Görüntüle
    başlıkta belittiğim gibi windows 7 sp 1 guncellestirmesini yukledim,yeniden başlattım ve w server 2008 gibi gözükmeye başladı yani başlat menüsü falan normalde hafif şeffaftır ya o gitti ve w7 ye ait özellikler gitti format atmadan nası düzeltebilirim format atarsam butun oyun ve programları geri yuklemem 1 hafta surer
    Öncelikle şunu bir dene;Başlat arama kutususuna Saydamlık yaz çıkan sonuçlardan Saydamlık ve diğer görsel efektlerle ilgili sorunları bul ve düzelt seçeneğine tıkla açılan İleri butonuna tıkla ve sorun bulursa düzeltmesi sağlaması için gerekli yönergeleri takip et düzelmezse SP1'den önceki bir tarihe sistem geri yükleme yap ve istersen Microsoft'un sistesinden indriip SP1 yüklemeyi dene..
    Mozilla Firefox 6.0.1
    En iyi Ağ Tarayıcı
    PARDUS 2011
    Kurulan&Çalışan DVD 32+64 bit

böyle olmadı ekran kartını tekrar yukleyipte deniycem ilginiz icin soglun

Arkadaş Microsoft bu sorunu araştırıyor ve sen şimdi bir kurbansın " ölü bilgisayar kurbanı" sadece birkaç gün veya hafta bekle ve microsoftun orjinal sitesiyle irtibata geçmeyi unutma

dostum sp1 güncellemesi yaptıktan sonra mı oldu ?

ben o sp1 yüzünden format atmak zorunda kaldım !! başka türlü düzeltemedim(başka bir sorundan ötürü )ekranın çeyreği siyah olarak duruyordu .

Program ekle kaldırda Yüklü güncelleştirmeleri göster var ordan o KB paketi kaldırılabilir.Denemedim.Ama baya uzun sürer gibi geliyor.

Niyemiş söylemicem ?

Benzer Başlıklar

1. Windows Server 2008 Enterprise R2
    _elessar_ tarafından Windows 2000/2003/2008 Server forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 09.07.2010, 21:49
  2. Windows Server 2008 Standart
    PythoN tarafından Windows 2000/2003/2008 Server forumunda
    Yanıt: 0
    Son Mesaj: 28.12.2008, 13:47
  3. windows server 2008
    qardas tarafından Yazılım forumunda