Sayfa 1 / 2 12 SonSon
18 sonuçtan 1 - 10 arası sonuçlar
    Katılım Tarihi
    2011
    Yer
    İstanbul/Turkiye

Wink Windows 7 Professional mı yoksa Windows 7 Ultimate mi yoksa Windows 7 Home Premium mu

akdaşlar başlıktaki yazdığım üç sürüm en iyi sürümler sizce hangisi daha ii bence ultimate sizce hangisi ama ucuzluk olarak home premium kampanyası var 23 dolar yaklaşık olarak size göre hangisi

ultimate hakkında bilgim yok ama professional oyunların bazılarını desteklemio alma amacın arasında oyun varsa home premiumu seç ama ultimatede iyi olabilir bi bilgim yok ben home premium kullanıorum ve gayet memnunum
    Dragovich Kravchenko Steiner ALL MUST DİE

proressional ve ultimate kullandım.ikısı arasında gozle gorulur bı fark yok.home hakkında ı fıkrım yok ama suan kullandıgım ultimate memnunum yanı oyunlardada programlardada sorun cıkarmıyor tek sorunu ıtunes acıldıgında bıraz kasıyor tema degıstırmek ıcın
    Çin atasözü der ki; Çalışıyorsa kurcalama

Pro SP1 derim. 256ram ayırdığım sanal pcde bile çok güzel çalıştı hayret ettim.Microsoft yapmış bu sefer

5. Varsayılan

ultimate güzel fakat fazla ram harcıyor hiç bişey yapmazken 1.3, 1.4 gb ram yiyor. pro denemedim.

herkese merhaba bende yeni kayıt oldum.Ben sistemlerle yaklaşık 6 senedir ilgileniyorum.Size birkaç ilginç bilgi vermek isterim ama ilk başta sorunu cevaplayayım.Cevabım kesinlikle ultimate kullanmandan yana çünkü yan hizmet dosyaları diğer sürümlerden daha çok ayrıcada ram yeme miktarlarında çok küçük oynamalar oluyor.İlginç bilgiye gelince wındows 7 ultimate kurulum dvdsinden dil dosyalarını çıkarın.Dvdnin kurulum büyüklüğü 2.4 gb ta düşüyor ve bunun ultimate için yaklaşık 800 mb kadarı yan hizmet dosyası ve bu dosyalar wındowsta o hizmeti gerektirecek bir program yüklendiği zaman devreye giriyor.Wındows7 Pro da bu kadar çok yan hizmet dosyası olmadığını biliyorum ve uyumluluk sorunun en iyi çözüldüğü en iyi windows 7 sistemi ultimatetir arkadaşlar saygılarımla

windows 7 ultimate kur eğer ram'in 4 gb ve üstü ise 64-bit öneririm

8. Varsayılan

arkadasım kusura bakmada kımse de bı ısletım sıstemıne o kadar para vermez yanı. korsan kullanmak mılletın sucu değil yöneticilerin sucu bence fiyatın o kadar yuksek olmasından kaynaklanıyor.fiyatı dusurmus olsalar 40 50 lıralık bısı olsa kımse ugrasmaz herkez orjınal alır. fakat ucurum gıbı bı fıyat oluncada kımsenın alacagını zannetmıyorum.

ince ayrıntılar haricinde hiçbir fark yok. bende ultimate ev arkadasımda home premium var. 1 yıldır hiçbir fark göremedim. birçok oyun ve program buna dahil.

Katılım Tarihi
    2011
    Yer
    İstanbul/Turkiye

bykardeleen arkadaşım home premiumla ultimate arasında çok fark var ultimatede xp mod applocker bitlocker vs. yar ama home premium da yok bt uzmanları windows 7 ultimate kullanıyolar home premium ev için ultimate iş için ve aynı şekilde enterprise de öyle

Benzer Başlıklar

1. Windows 7 Home Basic'den Windows 7 Home Premium'a Yükseltme
    salam tarafından Windows 7 forumunda
    Yanıt: 5
    Son Mesaj: 15.04.2011, 21:00
  2. windows 7 home premium dan ultimate ye geçiş ???
    cintarik tarafından Windows 7 forumunda
    Yanıt: 4
    Son Mesaj: 01.11.2010, 00:27
  3. windows home mu?yoksa pro mu?
    erdalesen tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 16
    Son Mesaj: 30.11.2006, 17:03
  4. xp home mu? yoksa professional mı?
    vanHooijdonk tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 9
    Son Mesaj: 01.04.2006, 11:44
  5. windows 98 mi? xp home mi? xp pro mu? yoksa linux mu?
    burock tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 39
    Son Mesaj: 16.02.2005, 21:37

Gönderim İzinleri

• Yeni başlık açamazsınız
  • Yanıt yazamazsınız
  • Eklenti gönderemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •