Sayfa 1 / 3 123 SonSon
25 sonuçtan 1 - 10 arası sonuçlar

Varsayılan site kurmak kaça patlar?

arkdaşlar bi arkdaşımlı birlikte bir site kurmak istiyom(film sitesi olcak büyük ihtimal)
    bir site kurmak kaça patlar bana ve site kurmak zor mu uğraştırırmı .bi de bu aralar ne tür siteler kurarsak iyi kazanç sağlayabiliriz ?

2. Varsayılan

arkadasım ilk önce bir tane domain adı ve hosting alcaksınız.bunların ıkısı iyi olursa 50 TL felan tutar.eger alcaksan alan adını yani .com .net .org vb. godaddy.com dan alabilirsin.Hadi bunları yaptın Site için css yada flash gibi siteni düzenliceksin kodlama dilini biliyormusun.Mesela benim bütün sitelerim tr.gg çok güzel tr.gg ben ordan css kodlamaları yapıyorum

valla kardeşim araştırıyom biraz bilgim de oldu bi arkadaş var o iyi kötü anlıyor pc den onunla kurmayı düsünüyoz işte bi de size sorayım dedim uzun iş mi bu siteyi kurmak ?

Alıntı Orijinalini Gönderen: aenes06 Mesajı Görüntüle
    arkadasım ilk önce bir tane domain adı ve hosting alcaksınız.bunların ıkısı iyi olursa 50 TL felan tutar.eger alcaksan alan adını yani .com .net .org vb. godaddy.com dan alabilirsin.Hadi bunları yaptın Site için css yada flash gibi siteni düzenliceksin kodlama dilini biliyormusun.Mesela benim bütün sitelerim tr.gg çok güzel tr.gg ben ordan css kodlamaları yapıyorum
    domain adı ve hosting alcaksınız Demişsiniz Bunları Nasıl Alıcağız

en ucuz .net domain 200mb alan 30tl ye patlar ..
    Eğer isterseniz link verebilirim

Kaliteli domain-hostlar 60 dan başlıyor...

arkadaşlar elinde bu konu ile ilgili linki olanlar link verebilirse iyi olur.hem araştırırız arkadaşımla bize uyarsa yaparız ,bütçemiz 150 -200 tl arası

Katılım Tarihi
    2011
    Yer
    k.maraş/Türkiye

http://www.ontek.com.tr/hesap/aff.php?aff=172
    domain ve hostingi burdan çok ucuza ve iyi paketlerle alabilirsiniz bu diğerlerinin aksine subdomainde veriyor

Merhaba en kolayı hazır sistemler var ücretli veya ücretsiz. Öncelikle web işinden anlayan biri olmalı bunuda ya ücretli veya ücretsiz gönüllü bulabilirsiniz. Forum icerisinde mutlaka size yardımcı olabilecek arkadaşlarımız vardır. Ama tavsiyem http://www.pcnet.com.tr forum gibi yerlerde web ile alakalı bilgiler ile alakalı haberleri takip ederek bu konuda uzman olabilirsiniz. Saygılarımla

takip etmeye çalışıyom bu konuda da biraz birikimim oldu teşekkür ederim

Benzer Başlıklar

1. Site kurmak isteyenlere güzel bir site
    fuatyurteri tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 8
    Son Mesaj: 21.01.2014, 16:41
  2. Sizce bu site kaça gider??
    antigalatasaray131 tarafından Ürün İnceleme ve Tavsiye forumunda
    Yanıt: 5
    Son Mesaj: 01.07.2010, 15:32
  3. laptopumda vista yüklü WİN7 kurmak bana kaça patlar
    evrensel84 tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 7
    Son Mesaj: 27.04.2010, 00:23
  4. Arkadaşlar bu sistem bana kaça patlar.
    edoniss tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 05.12.2008, 03:24
  5. Webtasarim - Grafik Tasarım Firmasi acmak kaca patlar?
    poweronpenguen tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 24.09.2005, 12:58

Gönderim İzinleri

• Yeni başlık açamazsınız
  • Yanıt yazamazsınız
  • Eklenti gönderemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •