Sayfa 8 / 9 İlkİlk ... 456789 SonSon
81 sonuçtan 71 - 80 arası sonuçlar
  1. Varsayılan

Hocam 8 yıl oldu ama sana teşekkür etmek için üye oldum . Mükemmelsin.

2. Varsayılan Süper

Alıntı Orijinalini Gönderen: wise Mesajı Görüntüle
    sorunu şu
    kulaklıklarda mıknatısla dış yüzey arasında boşluk oluşması için ve sesi oluşturmak için olan üstteki bariyer yani saydan plastikimsi yapı adı aklıma gelmedi, içe doğru mıknatısa yakınlaşmıştır.
    Abes olabilir ama, Dudaklarınızı kulaklığa öpercesine dayayın ve havayı içinize çekin vakumlama gibi yani. O plastikimsi yapı mıknatıstan belli oranda uzaklaşınca ses normale doner. Tam kararında olmalı.

Abes bir yöntem olsa da kesin çözüm.
    Kardeş kralsınnn....

3. Varsayılan Sennheiser kulaklığım kurtuldu

sorunu şu
    kulaklıklarda mıknatısla dış yüzey arasında boşluk oluşması için ve sesi oluşturmak için olan üstteki bariyer yani saydan plastikimsi yapı adı aklıma gelmedi, içe doğru mıknatısa yakınlaşmıştır.
    Abes olabilir ama, Dudaklarınızı kulaklığa öpercesine dayayın ve havayı içinize çekin vakumlama gibi yani. O plastikimsi yapı mıknatıstan belli oranda uzaklaşınca ses normale doner. Tam kararında olmalı.

Verdiğin kıymetli bilgi için teşekkür ederim. Söylediğin gibi öpücük attım düzeldi. Hemde sağlam olan diğerinden daha iyi bile oldu diyebilirim.
    Ama küçük bir uyarıda bulunayım. Ben ağzım ile vakumlama yaparken (önce alkol ile yıkadım) kulaklığın ses çıkışındaki filtre elek ağzıma geldi, neyseki nefes boruma kaçmadı. Öncelikle bü filtre süzgeci dökmenizi tavsiye ederim, sonra tekrar yapıştırısınız.

4. Varsayılan Sennheiser kulaklığım kurtuldu

sorunu şu

Verdiğin kıymetli bilgi için teşekkür ederim. Söylediğin gibi öpücük attım düzeldi. Hemde sağlam olan diğerinden daha iyi bile oldu diyebilirim. Böylece dünya para verip aldığım Sennheiser kulaklığımı çöpe atmaktan kurtardığın için teşekkür ederim.
    Ama küçük bir uyarıda bulunayım. Ben ağzım ile vakumlama yaparken (önce alkol ile yıkadım) kulaklığın ses çıkışındaki filtre elek ağzıma geldi, neyseki nefes boruma kaçmadı. Öncelikle bu filtre süzgeci sökmenizi tavsiye ederim, sonra tekrar yapıştırısınız.

5. Thumbs up Kral Yıl 2019 Oldu

sorunu şukulaklıklarda mıknatısla dış yüzey arasında boşluk oluşması için ve sesi oluşturmak için olan üstteki bariyer yani saydan plastikimsi yapı adı aklıma gelmedi, içe doğru mıknatısa yakınlaşmıştır. Abes olabilir ama, Dudaklarınızı kulaklığa öpercesine dayayın ve havayı içinize çekin vakumlama gibi yani. O plastikimsi yapı mıknatıstan belli oranda uzaklaşınca ses normale doner. Tam kararında olmalı.Abes bir yöntem olsa da kesin çözüm.
    Vauvvvv. Kral umarım bu mesajı okursun. taaaa 2011 lerde yazdığın mesajdaki bilgiyle bugün 2019 mayısında kulaklığıma suni tenefüs yaparak 5000 tl lik ürünü çöp olmaktan kurtardım. Hep senin sayende Kral. Sağol varol. Tahminim bu verdiğin bilgiyle kulaklık baronlarını milyon dolarlık zararlara soktun ve biz gariplerin bütcesini o baronlara yedirmedin, heykeli dikilecek adamsın. İnternet var oldukca yaşayacak bir efsanesin Not: vakumlama ve üfleme ikisinide yapın. Yerine oturuyor...

Alıntı Orijinalini Gönderen: RZR87 Mesajı Görüntüle
    Ses balans ayarlarında bir eksta durum yoksa , kulaklık düştüğünde darbeden etkilenmiş olmalı.
    Ama iade aşamasında teknosa nasıl bir prosedür uygulamakta bilmiyorum maalesef.
    allah razı olsun nasıl bir kralsın sen eğer ses yarım yerine geldiyse 5 dakika boyunca vakuma devam edin bende ilk tam olmadı sonro süpürgele çektim ve 5 dk vakumladım sonra anca oldu ama allah razı olsun

7. Varsayılan

Mesajları okudum ve 8 yıl sonra yine hayır duası almaya devam ediyorsun dostum. Bugün de bende böyle bir sorun oldu ve dediğin çözüm sonuç verdi. Çok teşekkürler.

Edit: Bu mesajı yazmak için üye oldum.

Katılım Tarihi
    2011
    Yer
    Yaz derdini çözeriz inşallah

Bu durumdaki mesajın bu kadar değer göreceği ve bu kadar fayda vereceği yazarken aklıma dahi gelmemişti. Teknoseyir'de atılan bir durumu gördümHala faydalanılması çok güzel. Asıl dualarınız için ben teşekkür ederim. Allah sizlerden de razı olsun.
    Anakart ;Z170A-X-Gaming-3, CPU ;İ7 6700k 4.6 ghz O.C, GPU ;Gigabyte GTX1070 G1 Gaming, Ram ;Kingston 16 gb 2133 mhz, SSD ;Samsung 850 EVO 120 gb, HDD ;WD C.W. 2 tb, USB ;Seagate B.P. 1 tb, Seasonic M12-EVO 620w, Kasa ;Gigabyte Sumo Y, Monitör ;Samsung Curret 60hz 4K TV, Soğutma ;Noctua NH-U-12S,

9. Red face Adam!

sorunu şu

Kardeşim senden ALLAH Razı Olsun Eskisinden İyi Oldu Kulaklığım Sırf Sana Teşekkür Etmek İçin Hesap Açtım Allah Önünü Açsın.

Reyiz senden ALLAh razı olsun deneyin %100 geçerli bir yöntem ♥♥

Benzer Başlıklar

1. kulaklığın mikrofonu çalışmıyor
    misskiamber tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 4
    Son Mesaj: 05.01.2011, 19:48
  2. Yanıt: 2
    Son Mesaj: 26.12.2010, 21:58
  3. mikrofondan ses gelmiyor ve kulaklığın solundan ses gelmiyor
    bora_423 tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 0
    Son Mesaj: 05.06.2010, 17:04