Sayfa 10 / 10 İlkİlk ... 678910
92 sonuçtan 91 - 92 arası sonuçlar

Alıntı Orijinalini Gönderen: wise Mesajı Görüntüle
    sorunu şu
    kulaklıklarda mıknatısla dış yüzey arasında boşluk oluşması için ve sesi oluşturmak için olan üstteki bariyer yani saydan plastikimsi yapı adı aklıma gelmedi, içe doğru mıknatısa yakınlaşmıştır.
    Abes olabilir ama, Dudaklarınızı kulaklığa öpercesine dayayın ve havayı içinize çekin vakumlama gibi yani. O plastikimsi yapı mıknatıstan belli oranda uzaklaşınca ses normale doner. Tam kararında olmalı.

Abes bir yöntem olsa da kesin çözüm.

Reis ben de geleneği bozmayarak denedim ve oldu. 300 lira boşa gitti diye ağlayacaktım neredeyse. vallaha çok kral adammışsın. ha bu arada ben de sana teşekkür etmek için kayıt oldum

2. Varsayılan

Alıntı Orijinalini Gönderen: wise Mesajı Görüntüle
    sorunu şu
    kulaklıklarda mıknatısla dış yüzey arasında boşluk oluşması için ve sesi oluşturmak için olan üstteki bariyer yani saydan plastikimsi yapı adı aklıma gelmedi, içe doğru mıknatısa yakınlaşmıştır.
    Abes olabilir ama, Dudaklarınızı kulaklığa öpercesine dayayın ve havayı içinize çekin vakumlama gibi yani. O plastikimsi yapı mıknatıstan belli oranda uzaklaşınca ses normale doner. Tam kararında olmalı.

Abes bir yöntem olsa da kesin çözüm.
    Reis cennetlik adamsın senin sayende kaç aydır kullanamadığım kulaklığımı kullanıyorum sağol.

Benzer Başlıklar

1. kulaklığın mikrofonu çalışmıyor
    misskiamber tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 4
    Son Mesaj: 05.01.2011, 19:48
  2. Yanıt: 2
    Son Mesaj: 26.12.2010, 21:58
  3. mikrofondan ses gelmiyor ve kulaklığın solundan ses gelmiyor
    bora_423 tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 0
    Son Mesaj: 05.06.2010, 17:04
  4. kulaklığın sağ tarafından ses gelmiyor