4 sonuçtan 1 - 4 arası sonuçlar

Varsayılan Mayıs 2011 "Activation işleminde bir sorun ile karşılaşıldı" Hatası Çözümü

"Activation işleminde bir sorun ile karşılaşıldı. Bu mesajı sürekli alıyor iseniz. Lütfen support@oxotrain.com email adresinden destek alınız."
    Hatası alan arkadaşlar sanırım sizim E-maile ID geldi.Bu gelen ID'yi kopyala. Sonra KOD yerine yapıştır.Yapıştırdıktan sonra önündeki boşlukları sil.Sonra kaydol tuşuna basın.
    Yani kısaca bu hata KODun önündeki boşluklar yüzünden çıkyor.Kod doğru olsa bile yanlış algılıyor.

İnşallah işinize yaramıştır bu bilgi

bende de aynı sorun var kod yazdım dergideki kodun yazdım cd kutusundaki kodun diyor onu yazdım sürekli aynı senin yazdığın hatayı veriyor support@oxotrain.com mesaj attım bakalım bir şey değişecek mi ?

Evet bendede bu hata olmuştu. Ben e-postama gelen ID'yi kopyaladım bu hatayı verdi. Çok basit bi hata yapmışım kopyalarken istesem de istemesemde önündeki boşluklarıda almış.Gördüm sildim sorun çözüldü Aynı benim gibi yaptıysan bi dene istersen

Varsayılan pes 11 de activation failed

beyler ben şimdi cd yi başkasından aldım ve telefonu falan yok cocuğun yani email adresi elimde yok nasıl yapıcam o kodu emaile girmeden sizin yazdığınız kodlardan birisi yazsanız olurmu yada başka neler yapabilirim ?

Benzer Başlıklar

1. Yanıt: 0
    Son Mesaj: 14.05.2011, 16:50
  2. Pes 2011 "Bir hata oluştu"
    hata tarafından Oyunlar forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 29.01.2011, 12:23
  3. Ati2mtag : "CRT failed to execute AtomBios" çözümü
    Selo1991 tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 0
    Son Mesaj: 27.06.2009, 18:32
  4. """ Vista ' da Açılışa Nasıl Logo Koyuyoruz """