Sayfa 1 / 2 12 SonSon
16 sonuçtan 1 - 10 arası sonuçlar

Varsayılan Nvidia control panelinde ekran bölümü görünmüyor

arkadaşlar lütfen yardım edin masaüstü sağtık nvidia denetim masasında sadece video ve 3D ayarlı olmak üzere iki bölüm var normalde orda ekran bölümü felanda olması lazımmış. ekrandan HDMI konnektör ayarlarını felan yapacağım ama ekran bölümü görünmüyor nolur yardım edin ne yapmam lazım. bakın bu aşağıdaki resimde benim nvidia denetim masasının printi var. işaretlemiş olduğum yerde dediğim gibi 4 bölme olması lazım bana o ekran bölmesi lazım nasıl getirebilirim?

lütfen yardım edin bana ekran bölümü lazım nasıl getiririm?

Not:nvidianın güncelleştirmeleri tamamdır. ekran kartı son sürüm. ekran kartı bu arada Nvidia geforce 310 M OS:win7 32 Bit
    Güncelleme: deliiiiiii (Bugün 14:41)
    En son deliiiiiii tarafından düzenlenmiştir: 28.06.2011 00:25

Katılım Tarihi
    2009
    Yer
    İyilik,Sevgi Olan Her Yerde...

http://us.download.nvidia.com/Window...ional-whql.exe

Bunu yükle ve o ekranın başka bölümüde var gelişmiş sekmesine de ebak tercihler sekmesinden bak bende nvidea yok onun için menüsünü tam hatırlamıyorum,Tamekran görüntüsünü ve diğer sayfalarının görüntülerini koysan gösteririm ..

yok murat kardeşim ben nvdia denetim masasında gelişmiş sekmesi diye birşey göremiyorum yukarda verdiğim resimdeki gibi sol tarafta bir görev seçin altında video ve 3d ayarları sekmesi var orda video sekmesi ekran sekmesi felanda olması lazım ama onlar yok zaten verdiğin linkdeki yüklü bende. sildim tekrar yükledim gene aynı. nvidia denetim masasında yardım kımında ekran sekmesinden felan bahsediyor ama o sekme bende görünmüyor ya ben diyorumki acaba bu nvidia yı kullanmadığı için görünmüyor olabilir mi? yani intel ekran kartı denetim masaısnı açıyorum orda ekranve tv modu var ama ordada bu desteklenmemektedir diyor. acaba bu inteli kullanıyor diyemi nvidiada ekran görünmüyor? inteli kaldırdım bu seferde vga bağdaşlaştırıcısını kullandı. ya yoksa bu nvidayı hiç kullanmıyormu :S oyunlarda felan kullanıyor buna eminim ama onun dışında kullandığını sanmıyorum ben. nvdia optimus sistemi var ama sanırım bu hep inteli kullanıyor? nasıl yaparım? ya inteli kaldırdığımda bile nvidiayı kullanmıyor. lütfen yardım edin.

Katılım Tarihi
    2009
    Yer

Eğer gerçekten indirdiysen bunu şunu inidr bu betası ama yeni çıkan en yenisi..D:
    http://us.download.nvidia.com/Window...ional-beta.exe

Katılım Tarihi
    2009
    Yer

biosdan ayarları var kurcalarsan olur ama bilgisizsen elleme,Leptop kullanıyon dimi.bu zaten onboard çünkü kendindeki sen leptopunun markasını ver istersen ama doğru düzgün ver modelini..

kardeşim o dediğini yeni indirdim emin olabilirsin. laptopun markası asus k52jc-ex248r şuan format atıyorum belki düzelir diye. sen genede bildiğin ne varsa yardım et kardeş bekliyorum... yani BIOS u pek bilmem başka yapabileceğim birşey yok mu?

Katılım Tarihi
    2009
    Yer

Benim şuana kadar verdiğim 2 tane link vardı onları inidrdiysen olmadıysa bunuda denbe bakalımbunla 3 oluyo.;http://dlcdnet.asus.com/pub/ASUS/nb/...z817125741.zip
    Buda anakart driveri :http://dlcdnet.asus.com/pub/ASUS/nb/...4_z9111027.zip

Birde şuraya bir bak bakalım..Aygıt yöneticisinde ünlem işareti olan varmı..+ ları açda bak..

anakart driverı dediğin nedir? 3 MB lık. indirdim içindende intel yonga yöneticisi felan çıktı? onuda kurdum ama değişmedi. aygıt yöneticisinden resim koydum aşağıda sadece işaretlediklerim ünlemli başka hiçbir yerde ünlem işareti yok. temel sistem aygıtı dediği nedirki yani(aşağıdaki resimde) onun nvidia ile bir alakası olduğunu sanmıyorum? onların hepsini güncelleştir dedim aygıtınızın sürücü yazılımı bulunamadı diyor.

yok kardeşim son verdiğin 2 linkde düzeltmedi. bir ara ben nvidiayı yüklerken bunun klasik sorunu le karşılaşmıştım ''kurulum bilgisayarınızda uygun donanım bulunamadı'' hatası nvidia nın bazı modelleri için meşhurdur bende bıosa reset atarak o sorunu düzeltmiştim onla bir ilgisi olabilir mi bu olayın acaba? lütfen yardım et veya başka bir bilen arkadaşlar varsa sizlerde yardım edin. ya 1 haftadır şu sorunu çözmeye çalışıyorum lütfen yardım edin.

Katılım Tarihi
    2009
    Yer

Temawaaverle geleyim istersen msn adresimi ekle profilimden ...

Benzer Başlıklar

1. Nvidia Denetim Masası/ Control Panel
    alcancan tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 7
    Son Mesaj: 05.03.2011, 17:36
  2. Harddiskin bir bölümü Görünmüyor !
    Gambit2 tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 28.02.2010, 10:24
  3. Nvidia 196 driver control paneli hatası
    qonzales tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 2