7 sonuçtan 1 - 7 arası sonuçlar

Varsayılan Oyuncu Mouse ve Kulaklık Önerisi

Merhabalar daha önce yine burada bir oyun bilgisayarı toplamak için yardım almıştım ve sağolsun arkadaşlar yardım etmişti.
    Volkitolki nin önerdiği bilgisayarı topladım ve şuan çok memnunum hiç sorunda çıkartmadı bana.

Yalnız mouse ve kulaklık eski bilgisayardan kalan olan ucuz donanımlardı.Şimdi
    oyunlarda verimi artırıcak kulaklık ve mouse almak istiyorum yalnız bütçem biraz kısıtlı. 2 si için 100 lira düşünüyorum.
    Aklımda mouse a4techin xl 747h modeli var ama verimi iyi olsada cabuk bozulmasından ve dayanıksız olmasından şikayetçi olanlar var a4techlerin.

teşekkürler ilginize kulaklık hoşuma gitti fiyatıda uygun yalnız mouse malesef bütçemi aşıyor daha uygun mouse bekliyorum.

Alıntı Orijinalini Gönderen: confickerbelasi Mesajı Görüntüle
    4
    Eklenme Tarihi 04.11.2010
    BARIS YALCIN ADANA
    fiyat-performans
    kullanımı rahat ve diğer mouselara kıyaslamak gerekirse daha hassas tarama yapması 1000dpi olması ve fiyat performans olarak güzel bir ürün
    Artıları: hassas kullanım
    Eksileri : sadece usb olması
    Sevdiklerinize önerir misiniz ? : Evet

http://www.vatanbilgisayar.com/logit...spx?I_ID=44329
    buna bak fareye 20TL'den fazla vermek görgüsüzlüktür.

sana katılıyom bı fareye 100 tl werende aklı sorgulamak lazım

Arkadaşlar tavsiye istedim teşekkür ederim yardımcı olmaya çalışıyorsunuz fakat bu mouse lere para veren onlarca insana görgüsüz ve akılsız diye ithamlarda bulunmuşsunuz.Bilgisayarı sadece internete girmek için kullanırsanız kimsenin 100 tllik mouselere ihtiyaçı olmaz tabiki.
    Oyunlarda mouseler büyük bir artı sağlar.Üzerlerindeki fazla tuşlar oyunlarda kısayol atayarak büyük kolaylık sağlar.Büyük oyun turnuvalarında hiç bir oyuncuyu 10 tlilik mouse ve kulaklıkla oynarken göremessiniz alıcağım mouseye karar verdim teşekkürler.

Alıntı Orijinalini Gönderen: confickerbelasi Mesajı Görüntüle

bu nasıl?

5
    Eklenme Tarihi 11.07.2011
    FERHAT BASIKAR ANTALYA
    harika
    mükemmel bir mouse şiddetle tavsiye ediyorum elin mouseyi kavraması harika hassasiyet süper tıklama süper daha ne olsun ...
    Artıları: hassasiyet, kavrama
    Eksileri : yok
    Sevdiklerinize önerir misiniz ? : Evet
    http://www.vatanbilgisayar.com/goldm...spx?I_ID=45393
    buda hoşuma gitti fiyatta daha ucuzmuş özellikleride yeterli gibi gözüküyor alıcagım yerde bunuda sorucam teşekkür ederim.

Dostum düşündüğün gibi bu tam bir f/p;

http://www.teknobiyotik.com/a4-tech-...mouse-usb.html

Kulaklığı fatality almanı önerirdim ama bütçen yetmiyoır
    CS,CSS,TF,KO,BF2,RTW,MTW,SR GAMER

Klavye önerileri yazımda da dediğim gibi, bu tarz ürünleri genelde internetten sipariş ettiğimiz için test edemiyoruz. En azından YouTube’a alacağınız mouse’un adını yazarak inceleme videolarını izleyebilirsiniz. Bu sayede hem daha içinize sinen bir alışveriş yapmış olacaksınız, hemde beğendiğiniz ürünün dezavantajlarını da burada görmüş olacaksınız.

Düşük fiyattan yüksek fiyata doğru listelenmiş 10 mouse önerisi; https://paratic.com/oyuncu-mouse/

Benzer Başlıklar

1. Mouse ve Kulaklık
    serdar11tr tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 0
    Son Mesaj: 03.06.2011, 20:20
  2. Oyuncu Mouse
    Sawer tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 8
    Son Mesaj: 05.02.2011, 00:07
  3. oyuncu laptopu önerisi olan varsa yardım...
    megaupload tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 29.01.2011, 14:41
  4. Yeni klavye, mouse ve kulaklık alcm. Tavsiyeleriniz ?
    cgrrk tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 9
    Son Mesaj: 23.08.2010, 12:29
  5. Kulaklık Önerisi
    master_micro tarafından Teknoloji forumunda
    Yanıt: 4
    Son Mesaj: 15.02.2007, 08:58

Gönderim İzinleri

• Yeni başlık açamazsınız
  • Yanıt yazamazsınız
  • Eklenti gönderemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz