10 sonuçtan 1 - 10 arası sonuçlar

Exclamation Superonline İnternet Nasıl?

Uzatmadan hemen konuya girmek istiyorum,
    Ttneti uzun süredir kullanıyorum ve verdikleri hizmet ile aldıkları para arasında dağlar kadar var.Artık bu durumdan çok sıkıldım.
    Gerek ping sorunu olsun gerek yavaşlılık olsun artık bu durum beni iyice internetten soğuttu.
    Bazı durumlarda ise internetim 6-7 mbit hıza kadar geliyor ancak bu durumda da ping 85-100 arası olarak değişiyor.

Bazı yaptığım araştırmalara göre superonline kullananların çoğu memnun ama ben hala kararsızım.
    Sizin önerinizi almak istedim.Görüşleriniz nelerdir?

Teşekkürler...

_KalpSiz_ Misafir

ben ve çevremde hiç kimse kullanmadığı için bilgim yok ama denemekte fayda var !

Katılım Tarihi
    2003
    Yer
    Izmir

Superonline'dan fiber bağlantı hizmeti alanlar bağlantıdan memnun ancak müşteri hizmetlerinden şikayetçi. Genelde ilgisizlik, yüksek bekleme süreleri ve çözüm odaklı tutum yerine sorun odaklı tutum sergilediklerinden şikayet ediliyor.

4. Varsayılan

YA BIRAK YİNE DE EN İYİSİ TT NET ttnette altyapıyı yeniliyor farkındaysan artık çok hızlı ..

Rizedeyim ve bu bölgeye fiber yok.Adsl almayı düşünüyorum..

1 mbit kullanıp sinirlenmeyi istemiyorum

biri adsl de kurulum ücreti istiyor ama 150 lira bunu veremem...

biri sitesinde yazıyor kardeşim ben söylemiyorum 150 tl herşey dahil ondan teahhüt istemiyorlar gir bak sitesine

Kurulumu ben nasıl yapacağımı bilmiyorum..

10. Varsayılan

Bundan yaklaşık 1-2 hafta önce superonline Telefonla Arayıp 100dk Telefon ve Sınırsız İnternet Hizmeti İçin 59TL ye Abone Yaptılar ve Bana Memnun Kalmazsanız 1Ay İçerisinde Taahhüdü İptal Edebileceğimi Söylediler ve 3Gün Önce İnternetim Bağlantı Fakat Telefon Taşıma Hizmeti Gerçekleştiremediklerinden Dolayı Bağlanamadı. Şimdi superonline Telefon ve İnternet İçin Bir Fatura Öderken Telefon Taşıma İşlemi Yapılamadığından Dolayı TürkTelekoma da Bir Fatura Ödemek Zorunda Kaldım. Aradım Müşteri Hizmetlerini Aboneliğimi İptal Ettirmek İstiyorum Dedim Taahhüt Bedelini Ödemem Gerektiğini Söyleyerek İptal Etmediler. Şimdi de Tüketici Mahkemesine Başvurdum

Benzer Başlıklar

1. superonline adsl nasıl?
    oxee tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 18
    Son Mesaj: 21.02.2014, 02:50
  2. Superonline Fiber İnternet Hizmeti
    ToXic10 tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 21
    Son Mesaj: 04.03.2011, 02:14
  3. Superonline ADSL alsak nasıl bilen varmı?
    xunrealx tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 12
    Son Mesaj: 24.09.2008, 11:48
  4. superonline.com
    ersanyr tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 6
    Son Mesaj: 07.08.2004, 23:20
  5. superonline
    ChaosOpera tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 16.02.2003, 03:15

Gönderim İzinleri