2 sonuçtan 1 - 2 arası sonuçlar

Smile Yardımcı olursanız sevinirim :)

Öncelikle herkezin kurban bayramı mübarek olsun.Bir kaç sorum olucak.İlk sorum Ctrl_Alt_Delete de System denilen bir dosya var kullanıcı adı olarak SYSTEM i kullanıyor.Yalnız system.exe değil yalnızca system ayrıca sabit olarak 244k bellek kullanıyor.Bu zararlı bir yazılımmıdır.İkinci sorum Eset NOD32 Antivirüs 4 Business edition kullanıyordum.Fakat bu akşam itibariyle bir arkadaşımın tavsiyesiyle Kaspersky yüklemeye karar verdim şu an sildim ve yüklüyorum.Sistem geri almayi kapatip Güvenli modda taratıcam.Ardından HiJackThis veya farklı bir LOG yapan programla taratmayi düşünüyorum fakat.Hiç bir bilgim yok Logdur falan.Pc den fazla anlamıyorum açıkcası.Anlayan birinin Log lari tercüme edip bana yardim etmesini bekliyorum.Hayır duamı alır Bayram akşamı =) şimdiden teşekkürler
    En son DETONATOR tarafından düzenlenmiştir: 08.11.2011 03:54

Katılım Tarihi
    2009
    Yer
    İyilik,Sevgi Olan Her Yerde...

sizin demek istediğiniz yer görev yöneticisi system kullanıcısında çoğu zaman gerçek sistemin gerekli servisleri çalışır yani zararsızdır ve 2 türlü antiyide kullanıp birşey algılamadı ise sorun yokdur.
    Kaspersky zaten varsa full scan tarama yaptırdığınızda zaten virüslerin hepsini siler ancak yinede kuşkulu iseniz isterseniz loglarıda atarsınız kontrol ederim.

Benzer Başlıklar

1. yardımcı olursanız sevinirim...
    volkanvd tarafından Windows 7 forumunda
    Yanıt: 15
    Son Mesaj: 15.04.2011, 07:53
  2. yardımcı olursanız sevinirim
    DanTe01 tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 6
    Son Mesaj: 08.08.2010, 10:37
  3. yardımcı olursanız sevinirim...
    gececi_3242 tarafından Ürün İnceleme ve Tavsiye forumunda
    Yanıt: 1