10 sonuçtan 1 - 10 arası sonuçlar
  1. Lightbulb Sony Ericsson Xperia x10 Mini

550-650 Tl civarında telefon almayı düşünüyorum.Sony Ericsson Xperia x10 Mini var listemin başında sizce iyi telefon mu ?

Birde Sony Ericsson Xperia x10 Mini Pro var bu ikisinin farkı nedir ve alırsam hangisini almalıyım ?

Sony ericson tavsiye etmem aynı fiyata samsung galaxy s al derim ben
    Size yapılan en ufak bir yardımı sakın unutmayınız,
    yaptığınız en büyük yardımı ise hiçbir vakit hatırlamayınız...

hocam samsung galaxy s yada t20 al t20 kullanıyorum memnunum samsun daha iyi diyorlar ama bir dene t20 de kameranın flashı yok

Alıntı Orijinalini Gönderen: dabbe1 Mesajı Görüntüle
    Sony Ericsson xperia arc mini tüm samsung modellerini katlar samsung öneren telefondan anlamayanlarla fazla muhatap ola ola telefon önermeyi unutmuş demektir...

Ozmn senle çok muhattap oluyorum herhalde telefondan anlamadığıma göre
    Size yapılan en ufak bir yardımı sakın unutmayınız,
    yaptığınız en büyük yardımı ise hiçbir vakit hatırlamayınız...

galaxi s lere bişey diyemem ama arc s dende vazgeçmem şunu herzaman söylerim ve söylemeyede dewam edeceğim sony kullanmak gerçekten ayrıcalık. SİZ HALA SONY LEŞTİREMEDİKLERİMİZDENMİSİNİZ

bu arada s derken i9001+ ı kastetmiştim dabbe1 hocam bu telefonu birde yakından görmelisiniz. ben bir sony kullanıcısı olarak i9001+ çok hoşuma gitti. biz eskiden w810 lara karşı taraf telefonunu açtığında bizim telefonun titreten pacth atardık, adamlar bunu bile düşünüp o telefona orginal koymuşlar süper amoled ekranı dokunmatik hızı ve işlemci hızını görmelisin emsallerine göre çok ii yapılmış, ayrıca camerasında her türlü detaya önem verilmiş, kısacası incelemenizi tavsiye ederim. internet üzerinden özelliklerini okuyarak değil varsaa ark akraba v.s kullanarak .iyi forumlar

bırakalım ona kullanıcılar karar versin dedim ya adamlar sII yi çıkardı cihaz üzerinde o/c yapılabiliyor. ama arc s usta. araştır derim

8. Varsayılan

Konu günceldir , bekliyorum tavsiyelerinizi

Ben 6 aydır sony xperia mini pro almayı düşünüyorum, bu nasıl bir ilgisizlik artık tahammül edilemez bir sınırda! Telefonun Türkiye 'ye -sözde- gelmesi 6 ay aldı ve Türkiye de çıktı görünmesine karşın nasılsa hiç bir yerde bulunmuyor yalnızca Vatan Computer da tek renk olarak internet sitesinde görünüyor fakat sorduğunuzda ise elimizde yok deniyor. Sony 'nin bu ilgisizliğinden bir çok kişi şikayet ediyor kimse takmıyor! Elimizde ne zaman nerede satılacağına dair hiç bir bilgi de yok! Telefonları güzel ama müşteri ilgisi sıfır!

10. Varsayılan

Mini Pro'yu canlı görünce fikrim değişti , Sony Ericsson Walkman var 600 küsür liraya o nasıl arkadaşlar ?

Benzer Başlıklar

1. Xperia X10 mini pro kullanıcıları yardım etsin lütfen
    enes1990 tarafından Mobil Aygıtlar forumunda
    Yanıt: 0
    Son Mesaj: 01.11.2011, 15:11
  2. SONY ERİCSSON Xperia Neo ,Xperia Play ve Xperia Ray Karşılaştırması
    crazyorhun07 tarafından Sony Telefonlar forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 31.10.2011, 18:58
  3. Sony Ericsson Xperia X10 kullanan arkadaşlar yardım edebilirmlermi ????
    benbuyum tarafından Sony Telefonlar forumunda
    Son Mesaj: 27.07.2011, 22:57
  4. Sony Ericsson Xperia Ray İçin İngiltere’de Ön Sipariş Alınıyor
    burakalps tarafından Sony Telefonlar forumunda
    Son Mesaj: 23.07.2011, 11:39
  5. sony ericsson C 905.
    cavoo tarafından Sony Telefonlar forumunda
    Yanıt: 0
    Son Mesaj: 06.08.2008, 17:51

Gönderim İzinleri