Sayfa 1 / 5 12345 SonSon
41 sonuçtan 1 - 10 arası sonuçlar

Question iPhone 4S ALMALI MI iPhone 5'imi BEKLEMELİ?

Ben şuanda Nokia e72 kullanıyorum ve hep bir iPhone almak istemisimdir eğer alırsam yurtdışından 1200-1300tl ye getirticem maksimum verebileceğim para 1400tl.Sorum şu iPhone 5 iPhone 4S den çok daha über birsey olur mu ve fiyatı cok artar mı ona gore alıcam.Biraz sabırsızım biran önce iPhone um olsun istiyorum eğer beklemeye değerse bekliycem

1.yurtdışından 1200-1300tl ye getirticem
    nerde gelecek
    2.bunun garatisi burda işlermi bir arkadaşımda almak
    istiyorda belki aratırmısındır diye soruyorum

iy forumlar.

Alıntı Orijinalini Gönderen: twothrones Mesajı Görüntüle
    Ben şuanda Nokia e72 kullanıyorum ve hep bir iPhone almak istemisimdir eğer alırsam yurtdışından 1200-1300tl ye getirticem maksimum verebileceğim para 1400tl.Sorum şu iPhone 5 iPhone 4S den çok daha über birsey olur mu ve fiyatı cok artar mı ona gore alıcam.Biraz sabırsızım biran önce iPhone um olsun istiyorum eğer beklemeye değerse bekliycem

Alıntı Orijinalini Gönderen: dabbe1 Mesajı Görüntüle
    konuşurken yolda yürürken elinde patlamaya hazır µ el bombası istiyorsan al... bence Sony yada SAMSUNG android işletim sistemli modellere bak...
    Ne anlamda sony veya android istemiyorum alirsam iphone alcam sizce bekliyim mi 4S aliyim mi

iphoneden sasma... hemde 4s dıyorsun... baktıgım her yerde devasal bısey olarak gordum... param olsada bende alsam ben paramı pc ye yatırıyorum

Alıntı Orijinalini Gönderen: dabbe1 Mesajı Görüntüle
    sen havlama oradan Apple telefon yapmasını ne bilir techno bricks ile insanları yaralar...

doğrusun millet cebinde tuğla
    taşıyor birde onca para veriyorla
    benim arkadaşta anlamıyor
    ilede tuğla alacağım diyor

iyi forumlar.

Benim görüşürümde samsung dan yana.
    Iphone lar şu sıralar gerçekten tehlikeli.

Samsungun iPhone dan iyi ne yani var ayrıca bı telefon patladı diye hepsi patliycak değil amacım hava atmak da değil bende kalintelefon sevmiyorum ama iphone5 in daha ince olup olmayacağını öğrenmek için size sordum benim iPhone almamın sebebi oyun video ve müzik

Bir iphonesever olarak 4s'in çok acil alınması gereken bir rün olduğunu düşünmüyorum. AYnı tasarım, çok az konuda farklılaşma, büyüleyici bir yenilik olmaması gibi konular dolayısıyla bence gereksiz. bugün bir iphone alınacaksa iphone 4 her haliyle ideal

iphone a neden bu kadar dusmansiniz anlamadim apple storedaki oyunlarin hepsi android store da varmi ve samsungun iphonedan + lari neler tarafsiz cevaplarsaniz bende karar veririm

10. Varsayılan

beyler bu galaxy s 2 mi iphone 4s mi tartismasina dondu ben bilgi sahibi arkadas varsa soylenti duyan iphone 5 in nasil olacagi ile ilgili onu merak etmistim ve ama genede galaxy s 2 ve iphone 4s farklarini soyliycek biri olursa memnun olurum patlayicigi ozelligi haric

Benzer Başlıklar

1. iphone !!
    warblade tarafından iPhone forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 29.06.2011, 20:20
  2. iPhone 2g !
    warblade tarafından iPhone forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 07.03.2011, 03:16
  3. iPhone 4 mü iPhone 3GS mi?
    AlperYuce tarafından iPhone forumunda
    Yanıt: 6