Sayfa 1 / 2 12 SonSon
16 sonuçtan 1 - 10 arası sonuçlar

Varsayılan nokia 6230i dosya çok büyük hatası

Telefonum nokia 6230i Arkadaşlar İş Bankası'nın işcep veya Cep Anahtar uygulamasını yüklemek istediğimde yüklemeye çalışırken ilk önce wap bağlantısı kapandı ve ardından "dosya çok büyük" hatası alıyorum. işbankasını aradım opetaörü ara internet wap ayarlarını yaptır dediler ayar yapıldı ama işçep yüklerken aynı hata veriyor yüklenmiyor

bugün akşam saatlerinde yanlışlıkla sildim silinene kadar hiç bir sorun yoktu diğer internet wap sitelerine girişte sorun yok

Alıntı Orijinalini Gönderen: dabbe1 Mesajı Görüntüle
    Pc ile indir ovi suit ile yada hafıza kartına koy oradan çalıştır benim NOKIA 6125 için bu daha iyi oluyor...
    zaten direk koleksiyona yükleniyor nasıl hafıza karta ayarlayacağım anlatırmısın

Pc ile indir ovi suit ile yada hafıza kartına koy oradan çalıştır benim NOKIA 6125 için bu daha iyi oluyor...

pc ile indirmek için hafıza karını telden çıkartıp bilgisayaramı yakacam bilgisayrın neresine takacağım

Katılım Tarihi
    2009
    Yer
    İyilik,Sevgi Olan Her Yerde...

http://www.isbank.com.tr/Userfiles/Flash/cep_anahtar_demo2.swf
    https://www.isbank.com.tr/Internet/MainPageEnter.aspx?src=CepAnahtarAnaSayfaBasvuru.a scx
    (burdanda şifre ve kullanımiçin kodu alabilirisiniz diğer bilgileriiçin buraya bakabilirsiniz.
    http://www.isbank.com.tr/content/TR/Guvenlik/Cep_Anahtar-931-292.aspx#1_10
    _
    _______
    Telefon hafızasında boşalta bileceğiniz bir şeyler var ise silin yok ise hafıza kartınız var ise uygulamayı adresinden indirdikden sonra kurulacağı yeri sorması lazım ordan hafıza kartını seçin,Eğer sormuyor ise mesaj ayarlarından gelen kutusu veya diğer mesaj ayarlarından telefon hafızası seçili bölümü Hafıza kartı olarak değiştirin.

titanic28 Misafir

java telefonlar 1mb üzeri uygulama kabul etmez

Katılım Tarihi
    2009
    Yer

Alıntı Orijinalini Gönderen: titanic28 Mesajı Görüntüle
    java telefonlar 1mb üzeri uygulama kabul etmez
    1.1 mb olduğunu nerden biliyorsun,
    2.Telefon desteğinde bulunan cep telefonları neden o zaman telefon desteğine almışlar
    3.1 mb dan fazla desteği olmadığını sanmıyorum daha doğrusu telefona göre değişir.

Alıntı Orijinalini Gönderen: murat5038 Mesajı Görüntüle
    http://www.isbank.com.tr/Userfiles/Flash/cep_anahtar_demo2.swf
    https://www.isbank.com.tr/Internet/MainPageEnter.aspx?src=CepAnahtarAnaSayfaBasvuru.a scx
    (burdanda şifre ve kullanımiçin kodu alabilirisiniz diğer bilgileriiçin buraya bakabilirsiniz.
    http://www.isbank.com.tr/content/TR/Guvenlik/Cep_Anahtar-931-292.aspx#1_10
    _
    _______
    Telefon hafızasında boşalta bileceğiniz bir şeyler var ise silin yok ise hafıza kartınız var ise uygulamayı adresinden indirdikden sonra kurulacağı yeri sorması lazım ordan hafıza kartını seçin,Eğer sormuyor ise mesaj ayarlarından gelen kutusu veya diğer mesaj ayarlarından telefon hafızası seçili bölümü Hafıza kartı olarak değiştirin.
    s.a murat5038 telefon hafızasında bişey yok boş yani
    512 mb hafıza kartım var onunda 177 mb dolu 512 mb - 177 mb düş :319 mb boş hafıza kartında görünüyor
    servis mesajı alndı geliyor nereye yüklenmesi sormuyor
    işte mesaj kısmından o ayar hafıza kartına yüklenmesi için nasıl ve nereden ayar yapılması gerekiyor yardımcı olursan sevinirim saygılar

mesaj ayarlarında gelen kutusu veya diğer mesaj ayarlarında telefon hafıza ve hafıza kartı değiştirme yeri yok

ovi suit ile yapabilirsin www.nokia.com.tr adresinden indir... bende Windows olmadığından resimli anlatamıyorum...
    çok anlamıyorum bu işlerden ondan soruyorum bu kadar anlasam yapacam saol varol

Katılım Tarihi
    2009
    Yer

Alıntı Orijinalini Gönderen: derya78 Mesajı Görüntüle
    s.a murat5038 telefon hafızasında bişey yok boş yani
    512 mb hafıza kartım var onunda 177 mb dolu 512 mb - 177 mb düş :319 mb boş hafıza kartında görünüyor
    servis mesajı alndı geliyor nereye yüklenmesi sormuyor
    işte mesaj kısmından o ayar hafıza kartına yüklenmesi için nasıl ve nereden ayar yapılması gerekiyor yardımcı olursan sevinirim saygılar
    Servis mesajını zaten demiyorum servis mesajını açınca dosya yükleme uyarısı verir ve siz evet deyip yüklenecek konumu seçin cinsinden uyarması lazım(hafıza kartı takılı ise) eğer uyarmaz ise telefonun mesaj ayarlarından hafıza veya gelen kutusunun nere konumlancağı bir yer vardır onu hafıza kartı seçilmesi lazım.
    Dabbenin dediği şekildede mesajları ve diğer bazı şeyleri pc suite veya ovi suite programından yapabilirsiniz.Eğer o uygulamayı net üzereinden verseler idi ben siz tam tarif ederdim ama güvenlik nedeniyle net ortamına aktarmamışlar.(cep uygulamasından söz ediyorum)

Benzer Başlıklar

1. nokia 6230i proglamlama(format)
    evren_s62 tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 6
    Son Mesaj: 25.03.2010, 20:52
  2. nokia 6230i
    karacabey tarafından Teknoloji forumunda
    Yanıt: 4
    Son Mesaj: 29.01.2009, 13:48
  3. Nokia 6230i
    tigi tarafından Microsoft ve Nokia Telefonlar forumunda
    Yanıt: 2