Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
18 sonuçtan 11 - 18 arası sonuçlar

TTNET'i aradım ilgileneceklerini söylediler?? Ayrıca bugün telefona TTNET'ten mesaj gelmiş.

Değerli Müşterimiz:

Modeminizin bütün ayarlamaları yapılmıştır. Güvenlik şifresi modemin alt tarafındadır. Modemi resetlediğim için geldi galiba bu?

VE AYRICA:

Modem iyiydi. 2008'den beridir kullanıyorduk.

Modemin garantisi dolmuş durumda.

TTNET'i aradım, bakalım geri dönecekler mi? Yardımlar için teşekkürler arkadaşlar...

4. Varsayılan

ya abi modemim huawei 253 ve kulanıcı adımı ve şifremi unuttum nasıl öğrenebilirim acaba (ama en kısa yoldan çok az bir sürede cevaplarsan sevinirim şimdiden teşekkürler)

5. Varsayılan

Ben de aynı sorunla bu sayfaya geldim. 192.168.1.1 Modem arayüz şifremi unuttuğum için wifi şifremi değiştiremiyordum. Çözümü benim gibi modem resetlemekten korkanlar için açıklıyorum. Türk Telekon Müşteri Hizmetlerini aramak. https://19216811-sifre.com/ sitesinde bu konu ile ilgili bir video hazırlanmış. Resetleme konusunda internet şifreleriniz kaybolur mu diye korkmanıza gerek yok. Telefon ile modem şifrenizi ve isminizi 5 dk. da değiştirebiliyorsunuz. Tabi ki bunun için internet bağlantısı sizin adınıza olması gerekiyor. Anne kızlık soy adı gibi bir dizi güvenlik sorgusundan geçiyorsunuz.
    Eğer modem arayüz şifrenizi daha önceden değiştirmediyseniz;
    Kullanıcı Adı: admin Şifre: turktelekom / ttnet / superonline, admin ve (boş) olabilir.
    En son elifbilgili tarafından düzenlenmiştir: 26.03.2019 14:20

Alıntı Orijinalini Gönderen: elifbilgili Mesajı Görüntüle
    Ben de aynı sorunla bu sayfaya geldim. 192.168.1.1 Modem arayüz şifremi unuttuğum için wifi şifremi değiştiremiyordum. Çözümü benim gibi modem resetlemekten korkanlar için açıklıyorum. Türk Telekon Müşteri Hizmetlerini aramak. https://19216811-sifre.com/ sitesinde bu konu ile ilgili bir video hazırlanmış. Resetleme konusunda internet şifreleriniz kaybolur mu diye korkmanıza gerek yok. Telefon ile modem şifrenizi ve isminizi 5 dk. da değiştirebiliyorsunuz. Tabi ki bunun için internet bağlantısı sizin adınıza olması gerekiyor. Anne kızlık soy adı gibi bir dizi güvenlik sorgusundan geçiyorsunuz.
    Eğer modem arayüz şifrenizi daha önceden değiştirmediyseniz;
    Kullanıcı Adı: admin Şifre: turktelekom / ttnet / superonline, admin ve (boş) olabilir.
    5 yıllık hort
    ama söyliyim 20 yıllık değilse tüm modemlere türktelekom uzaktan güncelleme yapabiliyor. siz modeminizi resetleyince telekom uzaktan otomatik güncelliyor. güncellemezse diye bi ara bi ufak progr***** vardı. adını unuttum en olmadı arkadaşın dediği gibi ararsınız adınızı soyadınızı verirsiniz onlar uzakten günceller. siz de factory reset halindeki şifrlerle arayüze girersiniz.
    not: arayüz orta üst seviye kullanıcı değilseniz çok da lazım değil. modemin kurulum cd sindeki programları kullanın. arayüzden modemin ayaarlarını mahvedebilirsiniz.

7. Varsayılan

Alıntı Orijinalini Gönderen: zombi74 Mesajı Görüntüle
    5 yıllık hort
    ama söyliyim 20 yıllık değilse tüm modemlere türktelekom uzaktan güncelleme yapabiliyor. siz modeminizi resetleyince telekom uzaktan otomatik güncelliyor. güncellemezse diye bi ara bi ufak progr***** vardı. adını unuttum en olmadı arkadaşın dediği gibi ararsınız adınızı soyadınızı verirsiniz onlar uzakten günceller. siz de factory reset halindeki şifrlerle arayüze girersiniz.
    not: arayüz orta üst seviye kullanıcı değilseniz çok da lazım değil. modemin kurulum cd sindeki programları kullanın. arayüzden modemin ayaarlarını mahvedebilirsiniz.
    Evet güncel modemlerde resetleme yapılınca bağlantı şifreleri kaybolmuyormuş. Şifrelerim elimde olduğu için bu dediğinizi az önce denedim. Modemin arkasındaki tuşa basılı tutarak reset attım. Varsayılan modem giriş şifreleri ile modem arayüzüne giriş yapıp wifi şifremi değiştirmem yeterli oldu. Türk Telekom otomatik bağlantı şifrelerimle kurulumu yapmış. Bilgilendirmeniz için teşekkürler

Alıntı Orijinalini Gönderen: elifbilgili Mesajı Görüntüle
    Evet güncel modemlerde resetleme yapılınca bağlantı şifreleri kaybolmuyormuş. Şifrelerim elimde olduğu için bu dediğinizi az önce denedim. Modemin arkasındaki tuşa basılı tutarak reset attım. Varsayılan modem giriş şifreleri ile modem arayüzüne giriş yapıp wifi şifremi değiştirmem yeterli oldu. Türk Telekom otomatik bağlantı şifrelerimle kurulumu yapmış. Bilgilendirmeniz için teşekkürler
    resetleme bazen şifreyi silmez. basen siler. o yüzden ona çok güvenmeyin benim eski pikatel airmax 101 im vardı. 2005 model antika bi şeydi. hatta antika değil direkt antik çağlardan o bi resetleyince silmez öbüründe silerdi şifreleri. ah gene aklıma getirdiniz. gördüğüm en sağlam ve en iyi ağ trafiği yönetimi olan modemimdi.

Benzer Başlıklar

1. modemin kullanıcı adı ve şifresini unuttum
    kutluhanmetin tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 6
    Son Mesaj: 16.12.2015, 09:47
  2. msn şifresini unuttum!
    dean tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 0
    Son Mesaj: 15.01.2012, 02:09
  3. Beyler modemin şifresini değiştirmek istiorum yardım.
    eddyy82 tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 0
    Son Mesaj: 07.07.2010, 19:48
  4. Xp Şifresini Unuttum
    berkkarabacak tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 4
    Son Mesaj: 12.04.2008, 03:13
  5. Starcom adsl Modemin şifresini kaybettim bilen var mı?
    gokberkkuytul tarafından Windows İpuçları forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 23.09.2005, 22:48

Gönderim İzinleri

• Yeni başlık açamazsınız
  • Yanıt yazamazsınız
  • Eklenti gönderemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •