4 sonuçtan 1 - 4 arası sonuçlar
  1. Varsayılan Kişi Sayısı Kadar textbox oluşturmak ASP yardım lütefen!!!!!

merhaba arkadaşlar..
    dreamweaver da asp ile kodladığım bir site var bu sitede bir rezervasyon formu oluşturuyorum.Bu rezervayon formu tursatış formu.müşteri listboxtan kişi saysını seçince seçtiği kişi sayısı kadar textbox alt alta çıkacak fakat bu dediğim fonksiyonu gerçekleştiremedim yardımcı olursnız sevinirim

Sana ASP yardım etmez. ASP ile sadece ikinci sayfada çıkarabilirsin. Bunu ancak JavaScript ile yapabilirsin. JavaScript konusunda uzman arkadaşlar sana yardım edebilirler. Veya başka yollar la da yapabilirsin ama ASP ile yapılacağını zannetmiyorum. (Sadece ikinci sayfa yöntemi
    Kolay Gelsin ...

3. Varsayılan

pekø bana javascript bulabilirmisiniz ben aradim fakat bulamadim

4. Varsayılan

şunu açıklığa kavuşturalım asp ile işlem serverda gerçekleşir yani o textboxlar oluşupta gider. Javascriptte ise kullanıcının bilgisayarında işlem gerçekleşir. Eğer asp.net olsaydı işlem serverdan aktif olarak yapılabilirdi ancak her durumda javascript ile yapmak daha mantıklı

En basit anlamda bir örnek yazalım:

Bir butonumuz var ve tıklandığında alan ekliyor olsun. Buton tıklanınca "textboxekle" fonksiyonunu çağırıyor olsun. butonlar adlı bir labelimiz olsun içinde textboxları tutan. Bu örneği genişletedebilirsin hem arttırma hem azaltma vs... ben ayak üstü basit bir örnek yazıyorum.

<script type="text/javascript" language="javascript">
    function textboxekle() {
    document.getElementById("butonlar").innerHTML=docu ment.getElementById("buttonlar").innerHTML+"<br /><input type='text' value=''>";
    }
    </script>

Benzer Başlıklar

1. asp de iki textbox arası veri aktarımı acil yardım lütfen!!!
    last_patasana tarafından ASP ve ASP.NET forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 22.02.2013, 14:50
  2. lütefen yardım facebook video yükleyemiyorum
    rebel_ tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 09.01.2011, 16:26
  3. Lütefen bi bakarmısınız?
    58emre588 tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 5
    Son Mesaj: 04.08.2010, 11:11
  4. vb de textbox ?